Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy ne legyek ennyire letörve?

Figyelt kérdés

van egy tőlem idősebb srác, akivel nagyon jó barátok vagyunk. többen is hitték már azt, hogy együtt vagyunk, mert sokszor ölelgetjük, puszilgatjuk egymást... a múltkor, mikor elmentünk együtt valahova pár napja (nem randi, csak baráti találkozó), megcsókolt... aztán a délután folyamán többször is. de megbeszéltük, hogy ezek csak baráti csókok. végülis, csókolózni jó dolog, mért ne lehetne jóbarátok között... ez rendben is van, de mindig, miután találkozunk, másnap nagyon a padlón vagyok. imádok vele lenni, de a következő nap már a rosszabb dolgokra élesebben emlékszem, mint a jókra, pedi több jó van, mint rossz... mivel tudnám elterelni a figyelmem, vagy csak a jobb dolgokra emlékezni? : ( ráadásul attól félek, hogy belé fogok szeretni, de ő csak barátként gondol majd rám továbbra is... így valószínűleg elveszteném, és ezt semmiképpen sem akarom : (

16/L


2010. okt. 10. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Kislány. Nincs olyan, hogy baráti csók!
2010. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"de megbeszéltük, hogy ezek csak baráti csókok."


Tényleg nincs ilyen. :D


Ha nem akarod elveszteni, ne csókolózz vele. Ő mit érez egyébként?

2010. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt hiszem, mélyen magamban nem is szeretném, hogy az legyen... de ha ő azt mondja... : (
2010. okt. 10. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"de ha ő azt mondja... : ("


Mit mond???

2010. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akármint mond, akkor sincs.

Minden barátodat megcsókolod? Nem hinném.

2010. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok biztos az ő érzéseiben... talán kicsit több vagyok neki, mint egy átlagos barát. de elég sok emberrel van jóban, mással még nem nagyon láttam, hogy hogyan viselkedik...
2010. okt. 10. 16:28
 7/11 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy ez baráti csók... ha nem fogalmaztam volna pontosan, bocs
2010. okt. 10. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:

"azt mondta, hogy ez baráti csók... ha nem fogalmaztam volna pontosan, bocs"


Márpedig ilyen nincsen. :) Ha más lánybarátaival is csókolózna, te hogyan viselnéd, ebbe gondolj bele. A kérdésedre a válasz: első körben tisztába kell jönnöd az ő érzéseivel.

2010. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baráti csók nem létezik.Ez nem barátság.
2010. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de mindig olyasmit mond, hogy pl: ne értsem félre...
2010. okt. 10. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!