Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek már neki?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton összejöttem egy sráccal. Nagyon szimpatikus, kedves, szépen beszél velem, meg úgy minden megvan benne így elsö látásra ami kéne, 20 éves. Mivel gyárban dolgozik és 12 órázik, hétközben nem találkoztunk, csak telefonon dumáltunk, de megbeszéltük, hogy szombaton (azaz tegnap) elmegyünk együtt bulizni valahova. Este hívtam csomószor, hogy akkor mikor találkozunk és hol, de nem vette fel, egyszer ki is nyomta, és azóta nem is keresett. Hívtam még egy barátját is, aki úgy volt hogy jön velünk, de az sem vette fel. Mi lehet a baja?
2010. okt. 10. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellesz már neki. Keress olyat, aki őszintén viszonozza a dolgokat.
2010. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kriszti83 ***** válasza:
Talán meggondolta magát, vagy barátnője van. Szerintem gerinctelen viselkedés amit csinál.
2010. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hm... :( Pedig jó pasi... na mindegy. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 10. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
hm. Magamból kiindulva ha rgy pasi akar egy csajt, magyarán teper érte, akkor ilyen nem történhetne meg. ÍGy viszont az esetből le tudod vonni a következtetést. Majd jön ám a válasz, ezért-azért nem vette fel, kezeld ezeket fenntartásokka.- 24/F
2010. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Pedig jó pasi..."


Most komolyan, ennyiből eldöntöd, hogy össze akarsz vele jönni? :)

2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem, dehogy :) Ismerem én már rég óta, haverként rendesnek tartottam, nem gondoltam volna, hogy ilyesmit tesz. De jön még kutyára dér... :)
2010. okt. 10. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne ítélkezz felette úgy, hogy nem is attál esélyt, hogy megmagyarázhassa.Kérdezd meg és ha kamuzik hagyd ott azonnal.
2010. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na de Ő honnan fogja tudni hogy a pasui kamuzik, mikor nem tudja az igazat? ^o) Kicsit érdekes lenne..
2010. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
pasi*
2010. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem válaszol se hívásra, se smsre, akkor hogy kérdezzem meg?
2010. okt. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!