Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen fiú? Vicces,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen fiú? Vicces, kedves, hűséges, nagyon tudja szeretni a barátnőjét, figyel rá, mindig mellette áll,

Figyelt kérdés
meglepi néhanapján ajándékokkal, meghívja ide-oda, határozott, szenvedélyes és szeret sokat szeretkezni (közben is figyelmes és odaadó)?
2010. okt. 10. 12:09
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Ja, úgy hívják, hogy szerelmes fiú. Aki tényleg szerelmes, az így viselkedik.
2010. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
igen létezik ,de a csajok legtöbbjének a beképzelt bunkó kell aki tele van pénzel menő kocsija van és fűvel fával baszik rajtad kívül ezért aki ilyen is volt amiket felsoroltál lehet már megváltozott mer rájött ezzel nem ér el sokat a csajoknál szal ez csakis a ti hibátok h nem találtok már ilyen fiúkat
2010. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Mi pasik meg ugyanilyet keresünk fordítva.....


Ezen az oldalon mindenki ilyen beállítottságú párt keres magának, és itt mindenki ilyen embernek vallja magát, és még is az a hiedelem járja, hogy minden nőnek a bunkó pasi kell..ill. fordítva is kb.


Lassan társkeresővé lehetne alakítani ezt az oldalt mert ez tellis tele van tüneményesebbnél tüneményesebb emberekkel!!!!

2010. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Szerintem az a bunkó vagyok, így hódítok dolog elég sok esetben hülyeség. Nálam pl. nem jön be, sikítófrászt kapok az ilyen srácoktól. Max a kis hülye csajoknál jön be, akik halál el vannak szállva maguktól:S

Nekem nem az kell, h legyen tele zsével, csak hogy azért mégis legyen neki annyi, h tudjunk programokat csinálni. Eddig olyan barátaim voltak, akiknél mindig ez volt a gát, sokszor én hívtam meg őket:S Szeretném, ha ez most megfordulna:D

2010. okt. 10. 14:41
 25/33 frenzon ***** válasza:
igen van, de egy másik kérdéshez leírtam hogy az ilyen srácokra ti nem figyeltek....amúgy meg ha van (pl. én) akkor már foglalt:D
2010. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nincsenek,már kihaltak mint a dinoszauruszok.
2010. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hahaaaaa, itt mindenki ilyeen :)


Amúgy, én nem vagyok ilyen... hűséges, ez már alapból vicc, meg mindent fizessen neked, tuti nem nézel ki annyira jól...

2010. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ITT VAGYOK !! :( .. nekem is pont ilyen lány kéne aki nem a pénzemért hanem önmagamért szeret :S


Egyébként én is feltettem egy hasonló kérdést pár napja csak fordított esetben ugyebár. Most emeltem ki még megtalálod szerintem. :)


" Miért nem találok 1 normálist lányt sem? :S "


18/F

2010. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Vazz...nem azt modntam,hogy mindent fizessen, csak néha hívjon meg valamire, nyissa ki az ajtót előttem meg ilyenek. Mint régen a férfiak... apum mindig ilyen volt anyummal,ink éhezett, de nem hagyta, hogy anyum fizessen...


Am azért nincs sok rendes csajszi, mert a legtöbb pasinak nem az kell.Rengeteg rendes barátnőm volt és megmondták nekik, h ők most nem a rendes, kedvest akarnak, az majd jöhet 30évesen.

2010. okt. 10. 17:57
 30/33 anonim ***** válasza:
Igen, őket úgy hívják, hogy szolga, komornyik.
2010. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!