Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen fiú? Vicces,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen fiú? Vicces, kedves, hűséges, nagyon tudja szeretni a barátnőjét, figyel rá, mindig mellette áll,

Figyelt kérdés
meglepi néhanapján ajándékokkal, meghívja ide-oda, határozott, szenvedélyes és szeret sokat szeretkezni (közben is figyelmes és odaadó)?
2010. okt. 10. 12:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Persze, én is ilyen vagyok, kb mindenki ilyen szeretne lenni. Csak hát ez nem mindig jön át, meg egy hasonlóan pozitív partner is kell hozzá :)


16/f

2010. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve

Hogy egy fiúban mennyi szenvedély van, az csakis a lányon múlik. Meg az is, hogy mennyire fáradtak.

2010. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
ezek szerint kifejezetten nagy a pofád is...
2010. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nincs igazad...sok olyan barátom volt aki elsőre nagyon nem jött be, aztán megismertem és nem tudtam tőle elszakadni. Asszem énis a "kihalófélben" lévő lányfajtába tartozom: sose csalnék meg senkit, még azt sem, akit már nem szeretek, nem dőlingélek részegen, nem kelletem magam, nem vagyok bunkó, nem játszom az emberekkel. Sokan mondták, h ideje lenne nekem is átváltozni szívtelen kis ...á. De nem akarok. Am 20éves vagyok.
2010. okt. 10. 12:24
 15/33 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2010. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Értékes személyiség lehetsz, és tényleg kihalófélben lévő. Amit leírtál, legyen kedves, odaadó stb. sokakban megvan, de mellette lehetnek olyan tulajdonságai is ami nem tetszene. Sajnos senki se lehet tökéletes. De dobj egy privátot és igyunk egy teát valahol pesten!
2010. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

van kedved beszélgetni? egy-két levél után kiderül, hogy érdemes-e folytatni az ismerkedést! :)


Írj privit!


25/f

2010. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

bar nem sok,de van ,most pl en is ilyen vagyok.


17/ F

2010. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Hát elvileg létezhet. Nemtom ebből mi igaz rám. Ált próbálok ilyen lenni. De valahogy nem kellek a lányoknak. Meg lányban is ilyen kéne, csak hát már nem nagyon van.

20

2010. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Am, ha ilyen vagy lányban, akkor télleg ne változz már át. :D
2010. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!