Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most milyen legyek?

Figyelt kérdés

Egy lány azt mondta nekem, hogy az olyan pasikat szereti, aki bunkó, egoista, de érzelmes és őt állítja a középpontba.


Én pont ezt tettem. Erre közölte, hogy papucs vagyok és bunkó. Na most nálam ez a kettő üti egymást. Hogy lehet egy papucs ember bunkó? Nálam a papucs azt jelenti, hogy az illetőnek nincsenek saját ötletei, azt csinálja, amit mondanak neki. Én nem vagyok ilyen... ezért lettem bunkó nála. Valaki érti ezt?


2010. okt. 9. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

a bunkó és az érzelmes egymás ellentéte. Az egoista és az is, hgoy a nőt állítja középpontba.


Azt el tudom képzelni, hogy a nő úgy értette, hogy kifelé legyen másokkal agresszív és egoista, vele meg érzelmes stb.


Csak hát ilyen ember nincs... vagy ilyen, vagy olyan.

2010. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Javaslom kezdj olyan lánnyal aki nem állít ilyen "választások" elé. Az elsővel teljesen egyet értek. Vagy ilyen ember van vagy olyan.

Amúgy ez a csaj nem tudja hogy ki is kell neki valójában. Ő kimondottan (számomra ez jön le) csapongó típusú aki ha nem vagy épp az a típus akit ő épp kitalált már nem is vagy jó neki. Ebből lesz aztán a félre lépések sorozata.

2010. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első


Igen, ő is ezt mondja, hogy ne vele legyek bunkó, hanem másokkal. Én alapból nem vagyok bunkó, de néha ő kihozza belőlem és azt már nem szereti.

2010. okt. 9. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Második.


Igen, ő egy ilyen lány. Gondolkodás nélkül vált és megcsal bárkit. szerethető, amíg érdekled, de ha már nem, akkor egyszerűen lekoptat. Az az ember, akit ő keres nem létezik, de ezt még nem fogta fel.

2010. okt. 9. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
jo kerdes!
2010. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csaj nem normális.
2010. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek.
2010. okt. 9. 17:43
 8/9 nagyviri ***** válasza:
Önmagad add. Ha nem tetszik a csajnak, akkor elbaktathat.
2010. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Önmagamat adtam, ami tetszett is neki eleinte. Aztán közölte, hogy unalmas vagyok, meg bunkó. A bunkó jelző inkább rá igaz szerintem, de ha ezt közli vele az ember, akkor végképp megsértődik. Tipikus reakció.
2010. okt. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!