Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátnőm...azzal az indokkal h "egyszerűen nem menne neki tovább".

De a végén megtudtam, h van a suliból egy pasi aki tetszik neki és h a pasinak is tetszik a volt*barátnőm. Igaz, ő azt mondja h nem a srác miatt szakított hanem mert "már nem úgy szeret mint az elején" de én tudom, h ez nem így van..felkavarta a vizet a gyerek és azért történt ez. De a voltcsajom barátnője azt mondja h még nem bármi lehet, mert össze van zavarodva...

De én szeretem és ha meglátom a másik pasival nem fogom megállni h ne üssem ki onnan, nem beszélve arról, hogy lelkileg trapára tett ez is..főleg ha meg is látnám őket..

Mit tegyek??


2010. okt. 9. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mit ne tegyél. A másik gyereket semmiképp se bántsd. Nem tehet ő róla, hogy a volt bnőd felé kacsintgat. Hidd el, nem kényszerítette arra, hogy hagyjon el téged. Ha haragudni akarsz valakire, akkor haragudj a lányra. Amúgy valószínű régóta érezte, hogy valami nem a régi, de most, hogy a képbe került nála egy másik fiú könnyebben ki tudta mondani, hogy vége. Szerintem ne kapálózz, nincs sok értelme. Ha szeret, visszamegy hozzád, mert rájön milyen nélküled. Te semmiképp ne keresd őt, ne avatkozz bele semmibe. Tűnj el az életéből. Ez a legokosabb, amit tehetsz.

21/L

2010. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

barátom egy éve pont igy jártam én is,rá 4 hónapra már kiakart békülni a csaj hogy megbánta amit tett stb...stb... sok baromságot összehordott,elröhögtem magam és faképnél hagytam,egy szót sem mondtam neki,a barátnője mondta hogy éjjeleket sirt értem,de hát engemet is megsértett,és amelyik elmegy egyszer az elmegy másodszorra is,igy legalább sokkal boldogabbnak éreztem magam,én megtettem neki azt a szivességet hogy jártam vele,de ha ő nem értékelte az nem az én hibám.


azt ajánlom hogy ne is hivd,ne irjal,msn ről töröld,ne tudja hogy mi történik veled,ez a legjobb megoldás,egy idő után majd ő fog keresni,hidd el nem egy lánnyal csináltam már meg.


a 22 éves F

2010. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!