Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akarhat még tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat még tőlem valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki nagyon szép meg minden és én is bejövök neki, de pár napja lett egy pasija és azóta msn-en is mintha kicsit szomorúbb lenne(eddig mindig vidám volt most meg alig akar írni is). És ma elhívott magához dumázgattunk meg minden de sajnos hamar abba is hagytuk mer ment el. A lényeg az, hogy szerintetek csak mint barát hívott át vagy pedig akar valamit még tőlem csak nem akarja megmondani. Egyébként amíg nála voltam végig a párkapcsolatról akart beszélni.

UI.: Mikor megismertem msn-en bevallotta, hogy tetszem neki és én is mondtam neki, hogy tetszik.


2010. okt. 8. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elcseszted. Amikor azt mondta msnen, hogy tetszel neki, akkor kellett volna elkapnod. Látta, hogy te a szavak embere vagy, ezért keresett mást. Persze lehet még remény.
2010. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk igazad van, de én (részben) nem tehet róla mert pont aznap akartam neki feltenni azt a bizonyos kérdést amikor mondta a hírt. Meg még mindig kedvel engem.
2010. okt. 8. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez most ismerős.. Össze akartam jönni 1 csajjal,de előtte még ki akartam élvezni az életet más lányokkal is mielőtt belevágok vmi komolyabba szal,addig nem léptem,pedig izzott a levegő :))erre

Összejött vmi gyíkkal azalatt a hét alatt ameddig nem találkoztunk.El fog telni 1 kis ideig mire megszerzem :/

Ez van emberből vagyunk,azok pedig szoktak hibázni :D ne akadj meg részleteken mint az msn... hajts rá és kész :))

2010. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

1. válaszoló: Egy kicsit jobb választ is írhattál volna, hogy ne legyek még szomorúbb :) de nembaj végülis igazad volt.

2. válaszoló: Neked is köszi. Főleg mert te megnyugtattál egy kicsit de az a baj, hogy nem ismeritek a csajt és így nem biztos, hogy lehet még valami. Azóta már msn-re jön fel, legalábbis én nem látom fent soha :( :( sajna.

2010. okt. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!