Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a balhé? Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a balhé? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a barátommal,hogy suli után találkozunk.Neki kevesebb órája volt,ezért mondta,hogy ki jön a sulim környékére,felhívtam,hogy hamarabb végeztem és,hogy jöjjön.Mondta oké,mindjárt elindul.. már 40perce vártam rá,amikor felhívtam,hogy hol van ?! erre közölte,hogy a haverjaival van,menjek haza majd jön később.

Aztán én ideges lettem,és leraktam a telefont.

Most hívott fel,hogy menjek ki deákra én meg mondtam neki,hogy ne nézzen hülyének,nem megyek ki,érezze jól magát a haverjaival és ha így áll hozzánk,akkor én is ilyen leszek.Össze vesztem vele eléggé és mondtam neki,hogy majd legközelebb ugyan ezt fogom vele csinálni.

Most elindult hozzám,mert hallotta rajtam,hogy szarul esik amit csinált.. Ja és 3hete kb.volt egy elég csúnya "baleset" (berúgott) és nekem azt is elkellett nézni,meg persze mindent :)

Szerintetek jogosan vesztem vele össze? végülis ha úgy vesszük átvert.


2010. okt. 8. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jogos volt...
2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jogosan!én is utálom amikor a barátomnak többet jelentenek a haverjai mint én.
2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogos volt, de azért erre ne menjen rá a kapcsolat.
2010. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jogos, de megbeszélhető
2010. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az én tőrés határom alacsony...ezért leorditottam volna közbe a fejét...szóval szerintem igenis jogos volt!!! :D
2010. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tűrés*előző voltam... :D
2010. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát én is le ordítottam+ mondtam neki,hogy ha jobban szereti a haverjait akkor járjon velük :D

Amúgy fél éve vagyunk együtt.

2010. okt. 8. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
persze h jogos volt.én is elküldtem volna a pics@ba...:D
2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Naná, hogy jogos!!! Jól tetted. Remélem megtudjátok beszélni, de nehogy komolyabb gondok legyenek! Ne enyhülj meg azonnal, kicsit durcizz, de ne túl sokat:)
2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nemsokára ideér és elfogok vele beszélgetni,mert nekem csomó dolgot el kell néznem.

Ő meg kicsi dolgok miatt akad ki. Például kitalálta,hogy én megcsalom őt egy csajjal(osztálytársam) mert egy közös képünk volt a telefonomba:DDD

És tök komolyan mondta,hogy akkor járjak vele meg,hogy nem kell vele lennem stb.. :D És akkor ezt (is) tűrjem el.

Kidobni nem fogom,mert szeretem,de egyre jobban azt érzem,hogy nem számítok neki.

2010. okt. 8. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!