Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom és egy külföldi csaj írogatnak egymásnak és múltkor belenéztem a beszélgetésükbe és olyanokat írt neki ami nagyon rosszul esett pl. hogy bárcsak itt lennél, meg küldjön képet magáról. És persze én voltam lehordva hogy miért néztem meg...Nagyon féltékeny tipus vagyok ez tény, mindig bizonygatja hogy úgyse fognak soha találkozni de minek kell mással flörtölni? Mondjuk nem érdekelne annyira ha nem érezném úgy hogy sokkal szebb nálam az a lány és neki jobban tetszik, veszélyben érzem a kapcsolatomat.
2011. aug. 13. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
ez bárkinek rosszul esne. ezt meg kell beszélnetek /nyugodt hangvételben van csak értelme!!/ egyébként bele lehet nézni egy ilyen beszélgetésbe, mivel kihatással van a kapcsolatodra, akkor igen is van közöd hozzá...
2011. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
a barátod egy érzéketlen bunkó...minek van veled,ha másnak írogat,hogy jó lenne ha ott lenne vele...
2011. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
0%
ezért kell egymás dolgaiban kotorászni, gratulálok. márcsak a távolság miatt sem lenne okod aggódni, de így már nagyon gáz. egyébként sztem a pasid csak szórakozik, ettől még elhiszem, hogy rosszul esett, nem kellett volna megnézni. magadra vessél.
2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
ami a kapcsolatban a flört, az a házasságban a megcsalás.. ezt vkitől hallottam. nem szép dolog amit csinált, és ilyenkor jó, ha belenéztél.. most gondolj bele, ha nem teszed, akkor továbbra is a szemedbehazudik, h szeret téged.. márpedig, ha vki vki mással flörtöl, ugy h van baratnoje, az már régen rossz..
2011. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez pl jogos.. És fiu vagyok de ha belegondolna fordítva milyen lenne akkor nemcsinálná.. Én is ilyen voltam aztán elgondolkoztam és rájöttem h ha szeretek valakit ilyet nemcsinálok! Bár ha nálatok is azvan mint nálunk hogy már azon is jön a sértődés meg hogy lehordod a palid minden szarnak hogy a TE barátnőiddel bulizna akkor érthető mér csinálja... Nálunk ez a helyzet és hidd el a túlzott féltékenység marha rosszat tesz a kapcsolatnak.. tapasztalat
2011. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
jajj hát nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert a párja jár a tilosban!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
még ő hordott le téged?? sztem szakits vele, ez csak rosszabb lesz.....
2011. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
aha, flört, mi?.. és még ő van felháborodva... ez undorító! nálam leírta volna magát, szóval legközelebb már nem énrám lenne fölháborodva!!
2011. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
de miert csinaljak ezt a pasik????? az exem is ilyen volt.. :(
2011. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:
0%
vajon miért? szabadidő eltöltése, nem tudott értelmesebb szórakozást találni magának.
2011. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!