Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom és egy külföldi csaj írogatnak egymásnak és múltkor belenéztem a beszélgetésükbe és olyanokat írt neki ami nagyon rosszul esett pl. hogy bárcsak itt lennél, meg küldjön képet magáról. És persze én voltam lehordva hogy miért néztem meg...Nagyon féltékeny tipus vagyok ez tény, mindig bizonygatja hogy úgyse fognak soha találkozni de minek kell mással flörtölni? Mondjuk nem érdekelne annyira ha nem érezném úgy hogy sokkal szebb nálam az a lány és neki jobban tetszik, veszélyben érzem a kapcsolatomat.
2011. aug. 13. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a pasi se vmi értelmes akkor.. :S
2011. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
ha a pasim beletúrna a beszélgetésembe/telefonomba/emailembe (stb...) abban a pillanatban dobnám! Mindenkinek van magánélete! Ha nincs meg az alap bizalom, mi értelme az egésznek??? Mellesleg a nem-megcsalást nem lehet kierőszakolni, ezzel a viselkedéssel (féltékenykedés), max még jobban beleviszed a másikat...
2011. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:

utolsónak igaza van. ha eddig is féltékenykedtél, lehet úgy volt vele, legalább ne ártatlanul szenvedjen.


és én is dobnám, aki bele mer nézni a levelezésembe. a levéltitkot nem véletlenül védi még a törvény is.

2011. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
de az nem izgat senkit, h talált is vmit? ki tudja h a pasi hány nőt szédit a háta mögött.. ne mondja már senki h ez normalis..
2011. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Velem is így van, de én az ilyeneket megbeszélem az 2anyóssal". Különben pedig légy erős! Te sem szeretnéd, hogy kisp*csának nézzenek téged :) Nyugi, kell hozzá idő, de menni fog, hidd el nekem!

14L

2011. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!