Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jó 2 hónappal ezelőtt nyelvtanulás céljából megismerkedtem interneten egy dél-amerikai pasival. Véletlenül kezdtünk el beszélgetni de hamar megtaláltuk a közös hangot. Már az első alkalommal rengeteget beszélgettünk folyamatosan, jó 6 órán keresztül és azóta is majdnem minden nap beszélünk illetve kamerázunk is! Már az első alkalommal mondta h nagyon tetszem neki, azóta pedig már jobban megismertük egymást és nem csak külsőleg tetszünk egymásnak. Az elején én igyekeztem szigorúan nyelvgyakorlásra szorítkozni és elhárítottam a bókjait, de aztán valahogy megfordult a dolog és nagyon megkedveltem. Már veszekedtünk amiatt nem is egyszer h mi értelme van annak amit csinálunk mivel egy világ választ el minket, de mindig meggyőzött h nincs mit tenni ha kedveljük egymást és erősen vonzódunk egymáshoz.

Győzködött hogy utazzam hozzá, és igazából már régóta szeretnék eljutni abba a gyönyörű országba ahol lakik. Csak félek h mi van ha tényleg egymásba szeretünk, vagy mi van, ha nem őszinte és csak szexre hajt...(bár könnyebben kaphatna meg bárkit aki közelebb van..)Vagy mi van ha élőben nem is tetszünk egymásnak, bár ettől annyira nem félek.

Van értelme vállalkozni ekkora útra? Őrültség? Nem csak miatta mennék, de persze ez erősen befolyásoló tényező:)

Tényleg nagyon megkedveltem állítása szerint ő is engem és hiányzunk egymásnak ha nem beszélünk.

Jövő hónapban mennék, ha megyek kb 2 hétre.

Vélemény? Szerintetek van ennek értelme, egyáltalán létezhet vagy kialakulhat "szerelem" ilyen formában?

Megéri a pénzt, kockázatot vagy a későbbi szenvedést?


Légyszi kíméljetek az ócsárló hozzászólásoktól, nem tartom magam naívnak és sose gondoltam volna h ilyenfajta távkapcsolatba bonyolódom. Már volt dolgom latin pasival és tény h nagyon bejönnek, de érdemes emiatt ennyit utazni?:)


Ja én 23 vagyok ő pedig 33..


Köszi előre is a véleményeket!


2010. okt. 8. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket de az én véleményem az ha úgy érzed találkozni akarsz vele megismerni személyesen akkor menj de valóban nagyon vigyázz!!!

Ki tudja lehet életed pasiját gyerekeid apját találod+benne ha minden jól megy.


Írj hogy mi lett a vége. Elmentél-e vagy maradtál!

2010. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01 vagyok :) akinek kérdezted a korát

20 éves lány vagyok :)

2010. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

18:01. - köszi:)

utolsó: köszi h pozitív vagy, remélem minden klappolni fog ha megyek!...az lenne álmaim netovábbja..:D

Jelentkezni fogok!

Köszi az elgondolkodtató hozzászólásokat mindenkinek, vigyázni fogok!

2010. okt. 11. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!