Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy jó 2 hónappal ezelőtt nyelvtanulás céljából megismerkedtem interneten egy dél-amerikai pasival. Véletlenül kezdtünk el beszélgetni de hamar megtaláltuk a közös hangot. Már az első alkalommal rengeteget beszélgettünk folyamatosan, jó 6 órán keresztül és azóta is majdnem minden nap beszélünk illetve kamerázunk is! Már az első alkalommal mondta h nagyon tetszem neki, azóta pedig már jobban megismertük egymást és nem csak külsőleg tetszünk egymásnak. Az elején én igyekeztem szigorúan nyelvgyakorlásra szorítkozni és elhárítottam a bókjait, de aztán valahogy megfordult a dolog és nagyon megkedveltem. Már veszekedtünk amiatt nem is egyszer h mi értelme van annak amit csinálunk mivel egy világ választ el minket, de mindig meggyőzött h nincs mit tenni ha kedveljük egymást és erősen vonzódunk egymáshoz.

Győzködött hogy utazzam hozzá, és igazából már régóta szeretnék eljutni abba a gyönyörű országba ahol lakik. Csak félek h mi van ha tényleg egymásba szeretünk, vagy mi van, ha nem őszinte és csak szexre hajt...(bár könnyebben kaphatna meg bárkit aki közelebb van..)Vagy mi van ha élőben nem is tetszünk egymásnak, bár ettől annyira nem félek.

Van értelme vállalkozni ekkora útra? Őrültség? Nem csak miatta mennék, de persze ez erősen befolyásoló tényező:)

Tényleg nagyon megkedveltem állítása szerint ő is engem és hiányzunk egymásnak ha nem beszélünk.

Jövő hónapban mennék, ha megyek kb 2 hétre.

Vélemény? Szerintetek van ennek értelme, egyáltalán létezhet vagy kialakulhat "szerelem" ilyen formában?

Megéri a pénzt, kockázatot vagy a későbbi szenvedést?


Légyszi kíméljetek az ócsárló hozzászólásoktól, nem tartom magam naívnak és sose gondoltam volna h ilyenfajta távkapcsolatba bonyolódom. Már volt dolgom latin pasival és tény h nagyon bejönnek, de érdemes emiatt ennyit utazni?:)


Ja én 23 vagyok ő pedig 33..


Köszi előre is a véleményeket!


2010. okt. 8. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1: szerelmes nem vagy, ez tuti

2: véletlenül se találkozz vele. Idegen emberrel egyedül még itthon sem ajánlatos találkozni, pláne Dél-Amerikában, ahol a közbiztonság a béka s***e alatt van.

3: keress közelebbit...

2010. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,ne menj.Jöjjön ő ide,de te nem menj oda,igaza van az előttem szólónak.
2010. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Lehet furán hangzik, de úgy érzem megbízom benne.

2. Tudom, hogy nem vagyok szerelmes de azt tudom, hogy nem lenne nehéz belé szeretni és az egyetlen hátráltató tényező a távolság.

3. Az a baj, hogy dolgozik és nem tud elszakadni ilyen hosszú időre. Egyébként ha szerencsém van akkor Európába küldik konferenciára, már volt rá példa, csak kiszámíthatatlan és sok időbe telhet:(.

4. Gyakorlott utazó vagyok, éltem külföldön is. Tény hogy a tengerentúlon még nem voltam, de még sosem nyúltam félre abban h kiben bízzak meg. Ennyire veszélyes lenne?

2010. okt. 8. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak,ne menj utána,jöjjön ő el hozzád...más kérdés persze ha ezt anyagilag nem teheti meg...de még akkor is várnod kellene szerintem...és ha úgy döntesz h mész,akk minden lehetőségre készülj fel.Mit teszel ha otthagy egyedül abban az országban,m csak szex v más kellett neki,hogy fogsz boldogulni stb,stb....
2010. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem hozzá mennék elsősorban hanem utazni szeretnék az csak egy szép plusz hogy ennyire egymásra találtunk. Különben megbízható ezen a téren mármint vendégek fogadásában, mert aktív couchsurfing-ben ha ismeritek a szervezetet.

Csak tudom hogy belé szeretnék és félek.

2010. okt. 10. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem pedig menj el! én nagyon szívesen vallálkoznél egy ilyen kalandra! dél-amerika, hmm, már csak azért megéri elmenni, hogy ott legyél!
2010. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi végre valaki aki pozitívan áll hozzá:)

már tervezgetjük. most úgy néz ki 7-10 nap körüli időtartamra tudnék kimenni amire először azt gondoltam hogy elég kevés tekintve h mennyi látnivaló lenne és mennyi pénz a repülőjegy, de igazából nem érdekel csak lennék már ott:)felelőtlenség? talán nem ez lesz az utolsó alkalom h eljuthatok oda.

2010. okt. 10. 18:05
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, megírnád a nemed és korod, kíváncsi vagyok:)
2010. okt. 10. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:
ha eldontotted, mit teszel, ird meg:)
2010. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, persze, menj el, de ha lehet ne egyedül. van olyan barátnő akivel el tudnál menni? Mert ha mégsem tetszetek egymásnak (amire sajnos nagy esély van) akkor állati kínos ám ott állni egyedül egy idegen helyen, és arra hagyatkozni, hogy hátha megismersz jófej embereket akikkel el tudod tölteni az időt. Ha itt lenne, vagy mondjuk Ausztriában, ahová nem olyan költséges eljutni és bármikor haza tudsz jönni, akkor nem gond. De így...


Én is találkoztam már így külföldi fiúval (internet, levelezés, felhívott, kép...) el is jött Magyarországra (itt volt dolga) Találkoztam vele, és nagyon nem tetszett. Szóval én a fejemet vertem volna a falba, ha ennyi pénzt kidobtam volna, és ott állnék egyedül egy hétig, hogy na akkor érezzem magam jól egyedül.

ugyanakkor volt olyan külföldi fiú is akit itt ismertem meg, csak aztán haza ment, Dél-Amerikába, és szintén nem lett utána semmi...


Szóval ne menj egyedül. ennyi a hozzászólásom.

32/N

2010. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!