Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bízhatok benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízhatok benne? És mivan ha megint elrontom?

Figyelt kérdés

Na szóval egyik évfolyamtársammal alakul a dolog.Az történt hogy udvarolt de én nem reagáltam mert ilyenkor lefagyok pedig belevagyok zúgva.Ezért összejött egy lánnyal de szakított is vele nemsokra rá.Én persze azthittem hogy engem is csak fűzött mert sokaktól azt hallottam hogy fűzte ezt meg azt.És én beparáztam hogy pofára fog ejteni.De ma beszéltünk és a lényeg hogy nem fűzött haverját is megkérdezhetem(ottvolt őis amikor beszéltünk) és ő is igazolta és neki hiszek is mert nekem is jóbarátom.És mondta hogy csak én érdeklem,tetszem neki és szeretne is járni.Én mondtam hogy teis tetszel nekem erre már rájöttél meg mondtam is már és énis szeretnék de előbb megkéne ismerni egymást.Mondta hogy igen persze úgy gondolta.

Bízhatok benne hogy télleg komolyan gondolja és nem csak hülyít? Szóval ha télleg törekszik arra hogy megismerjen,ha látom rajta hogy télleg megakar ismerni küzd értem akkor hihetek neki igaz?


A másik problémám hogy eddig 2 barátom volt,2 hétig jártam velük mert azthittem szeretem őket de rájöttem hogy nem és arra is hogy nem tudom lekötelezni magam.Valahogy nem megy az hogy járjak valakivel.Pedig nagyon szeretnék évfolyamtársammal.Lehet az volt a baj hogy a 2 srácot nem ismertem annyira és úgy jöttünk össze(gyerekes voltam)De ha most Vele jól megismerjük egymást és próbálom magam azért visszafogni hogy nehogy hamar beleszaladjak a dolgokba mert nem szeretném se őt se magam pofára ejteni.


2010. okt. 8. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy szeretnék teljesen megbízni benne mert ha egy icipici kétej is van bennem akkor egy apró félreérthető dolog és én beparázok hogy átver közben semmi.Tudom hogy a kapcsolatok alapja a bizalom mert ha nembízunk egymásban akkor kár is elkezdeni.
2010. okt. 8. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj vele, de ne feküdj le vele legalább fél évig. Ha kibírja, akkor talán komolyan gondolja veled, nem csak "fűz". Vesztenivalód így nincs.
2010. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vuuuk ***** válasza:
előbb szeretném megkérdezni,mielőtt válaszolok, hogy hány éves vagy és a srác
2010. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló, vesd bele a kapcsolatba, de ne éld bele magad teljesen az elején. Ha bizalomra érett a srác, úgyis belezúgsz.
2010. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16
2010. okt. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!