Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, tegyek? 21/L

Figyelt kérdés

A párommal össze szeretnénk költözni.

4 éve vagyunk együtt,ő 24 éves,én 21.

Neki van munkahelye,nekem még nincs.És neki a munkahely mellett pluszba még a családi mezőgazdaság is ott van.Sok jószág,föld...ezek művelése,és ezért nekik elég sok pénz jön be.

Az a helyzet velünk,hogy messze lakunk egymástól,ezért is szeretnénk már ha együtt élnénk.Én sokat vagyok itt náluk,mert ő a munka miatt nehezen tud szabadulni,de az anyukájával nem igazán jövünk ki.

Nem tudunk beszélgetni,nem viccelődünk egymással.És megmondom az őszintét,nem is nagyon szeretek vele egy térben lenni.Ha a konyhában van,én inkább kimegyek,vagy pedig bejövök a szobába,mert kellemetlen nekem az,hogy nem beszélgetünk.Már többször is nyitottam felé,próbáltam vele beszélgetni,de nem megy.Válaszol,és annyi.Nem kérdez vissza.:S

Főzni csak akkor szoktam ha ő nincs otthon,sütit is csak akkor sütök,ha tudom hogy dolgozik.Igazából csak akkor vagyok nyugodt ha tudom azt h nincs otthon.

De amikor hazajön,feszült vagyok.:S

Állandóan mérgelődik,neki semmi nem jó.Vasárnap is mikor főzte az ebédet,és a levest akarta leszürni nem szólt nekem h tartsam meg a szűrőt,inkább a férjének kiabált,hogy még arra sem vagy hajlandó,hogy begyere és megtartsd nekem a szűrőt.Na ez olyan mintha célzás lett volna felém.Ha segíteni kellene neki nem szól,inkább megcsinálja egyedül.Este is mosogatásnál,nem hagyja hogy én csináljam,mindig mondja,majd ő megcsinálja,ezért nem szeretek itt lenni.

És nem tudom,hogy az anyja mit szólna hozzá,hogy ha bejelentenénk hogy össze akarunk költözni másik házba.Mert azt veszem észre rajta,hogy borzasztóan féltékeny,és engem nehezen fogad el.A pénzt a házra ők adnák,mert a párom apukája mondta,hogy a bankba van a házra szánt pénz.

A párom mondta,hogy ezen a héten ne menjek még haza,és lezongorázzuk,hogy mi is legyen.De eddig még szó sem esett róla.

Annyira nem akarok itt élni,ezekkel!

Nem bírom ezt a feszültséget,ezt hogy anyósom állandóan morog,mindig dúl-fúl...


2010. okt. 8. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Jaj Te szegény...

Ez de gáz lehet neked!

Ismerem az érzést, én is 'fiús anyukával" rendelkezem...

Ment nálunk ez is...

Aztán azt mondtam, hogy ok. Ha nem fogadja el a párom, akkor engem többet nem lát.

Lehet mérlegelni.

Az én boldogságom mindenkinél fontosabb. Ha szeret engem, elfogadja a párom.

És kész.

Nincs apelláta.

2010. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dejó neked, hogy csak ennyi a bajod, de most komolyan. Ha szereted a pasid, akkor kb minden mindegy, hiszen ha össze költöztök akkor az anyós már nem fog cseszegetni. Ha a pasiddal nincsen semmi gond, akkor no para. Am jó neked hogy 21 évesen már összeköltözhetsz valakivel, én 22 éves vagyok és még kilátásban sincs senki az egész világon. Szóval becsüld meg nagyon a helyzeted, és tanuld meg elfogadni a másikat is.
2010. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én már nem annyira foglalkozom azzal,hogy az anyósjelölt ilyen.

Ha ilyen,hát ilyen!

Nem tudok mit tenni!

Jah,és diplomás anyósjelölt...:S

Ezért néha kissebbségérzetem is van.:S Mert annyira odáig van attól akinek van diplomája.

A párommal nincs semmi gond,jól megvagyunk,szeret engem és én is őt.

KI áll mellettem mindenben,csak egyszer már volt köztünk vita az anyja miatt,ezért már nem is mondom neki,ha valami bánt az anyjával kapcsolatban.

2010. okt. 8. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Legalább nektek van lehetőség az összeköltözésre. Nekünk nincs. Én 5 éve vagyok a párommal, 24 évesen nem találok magamnak munkahelyet. Páromat is elbocsájtották, őt sem akarják most felvenni sehová. Közel lakunk egymáshoz 10 perc autóval, 20 perc busszal. De még sem megy az összeköltözés. Van aki már meg is szólta, hogy hogy nem lakunk együtt. De pénz nélkül? Tudom milyen nehéz ez.

Sok sikert kívánok nektek hozzá. Remélem mihamarabb találtok rá megoldást.

2010. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy az a baja,hogy te nem dolgozol és arra gondol,hogy majd a fia tart el téged.?Keress munkát,mert attól még,hogy sok pénzük van dolgozni neked is kell.Szerintem csak ez a baja.
2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1, A szüleit senki nem tudja lecserélni, a párját igen. (Ezen gondolkozz egy sort!)


2, Annyira mégsem lehetnek elvetemült rossz emberek a szülei, ha felneveltek egy olyan embert, akibe te beleszerettél és össze akartok költözni.


3, Megfelelő kommunikációval a legtöbb ilyen probléma megoldható. (Ha van rá elegendő akarat.)

2010. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jules10 ***** válasza:
10:57-essel egyet értek. Ja, és kezdj el tovább tanulni, valamit, ami érdekel. Ha zavar, hogy anyuci diplomás, te meg nem. Magadnak is szívességet teszel vele. Ha ezek után sem változik a dolog, akkor már biztosan az anyjában van a hiba. Ha problémád van vele, azt pedig ne a párodnak mondd, hanem az anyósjelöltnek... Ki tudja, még segíthet is...
2010. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valószínű,hogy hamarosan összeköltözhetünk.

De a ház míg nincs rendbe nem mennék el dolgozni,és a párom sem akarná.

És a ház körül én minden munkát amit csak tudok,elvégeznék.Tisztában van vele a párom,nem olyan vagyok aki a körmét festegeti.Szeretek én is szépen,csinosan kinézni,de e mellett amit muszáj megcsinálni azt meg is csinálom.

2010. okt. 8. 11:50
 9/10 A kérdező kommentje:

Tanulni már nem szeretnék.Mert neme és a páromnak arra van szükségünk,hogy együtt legyünk,ne pedig egymástól 100km-re.

Tanultam,van érettségim,van egy szakmám.

És munkahely van kilátásban,de amint már az előbb írtam nem most szeretnénk hogy dolgozzak.

És itt a páromék falujában a Polgármesteri hivatalban tudnék elhelyezkedni.

2010. okt. 8. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
11:44-esnek... ne haragudj de az én anyám is ilyen... csakhogy vele még én se tudtam beszélni. Egy dolog az, hogy hogy nevelte fel, másik meg az ha már nem tudja elengedni... Az én anyám azt mondta nehéz felfognia hogy már nem vagyok az ő pici gyereke... Lehet hogy az anyósjelöltnek is ez a baja. Párodnak kéne beszélnie vele, de mint mondtad volt veszekedés kettőtök között.:S Nehéz... mikor én beszéltem anyámmal, hogy nyugodjon le, hónapokig volt velem/velünk szemét. Már nem. De sokat kellett vele beszélgetnem.
2010. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!