Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttad már sírni a barátodat/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttad már sírni a barátodat/férjedet? Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*elmeséltem
2010. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
tudom hogy sírt már miattam is néhányszor, de úgy zokogni még nem láttam...de majdnem sírni igen, mert hülyeséget mondtam neki, és ő meg nem akar engem elveszíteni...nagyonszeretem:$14Ł
2010. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia. Gyuszi a 2. barátom (volt... mert fél éve szakítottunk sajnos, Ő akarta), Őt láttam már párszor sírni, az előzőt egyszer sem. Gyuszival 4 CSODÁLATOS évet töltöttunk együtt, azalatt láttam sírni, amikor:


- amikor meghalt a bátyja

- amikor megbántott

- amikor anyukám nagyon beletiport a lelkébe (azt kérte Tőle, hogy vagy engem választ, vagy a családját!!! No comment!)

- amikor az édesanyja közölte Vele, hogy látni sem akarja (állami gondozott)

- amikor eszébe jutott a nagynénikéje, aki meghalt

- amikor agydaganattal kórházba kerültem (akkor többször is, mert aggódott)

- és sírt, amikor szakítottunk... (akkor láttam a legjobban sírni, előtte még úgy sírni nem láttam, meg is lepett) Bár, a szakítást megelőző egy hétben többször is sírt(unk), mert szerintem Ő már tudta, hogy szakítani fog, én viszont éreztem, hogy valami baj lesz köztünk. Ő az a tipikus "inkább felrobbanok, csak nehogy elsírjam magam" fajta, de "jó" volt látni, hogy Ő is el tud és el is mer gyengülni előttem. Először még szégyellte magát, igyekezett a lehető leggyorsabban megnyugodni:) Olyan aranyos volt:) Utána már (miután elmondtam Neki, hogy előttem nyugodtan kiöntheti a szívét, hiszen azért vagyok a barátnője, hogy szeressem, meghallgassam, stb.) utána már nem szégyellte (annyira:D) a könnyeit előttem. Már a szakítás óta eltelt fél év, de egyszer láttam, hogy sírt miattam:'((( Azt nem értem, hogy ha ennyire megviseli Őt is, miért nem gondolja meg magát??? (mert egyébként nem miattam szakítottunk...) Bocs, hogy hosszú lett:)

2010. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!