Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttad már sírni a barátodat/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttad már sírni a barátodat/férjedet? Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fájdalom, bűntudat, depresszió...
2010. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miattam, mert megbántottam.
2010. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen. Egy szomorú dolog miatt: jópár éve meghalt az egyik gyerekkori barátja,és a párom találta meg a lakásán:(

Egyik nap nagyon csúnyán összevesztünk, és este lefekvés előtt elkezdte mondani hogy volt. Sok évig nem beszélt senkinek az esetről.Előtte soha nem veszekedetünk, ez volt az első nagy veszekedésünk, pedig 3 éve együtt vagyunk. Gondolom sok volt neki, és akkor megnyílt előttem.

2010. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát mi 6éve vagyunk eggyüt.és eddig sosem láttam sírni csak most hogy meghalt a papája.
2010. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer, egy hatalmas veszekedés után.
2010. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer voltak már nagy veszekedéseink.. Volt, hogy én nagyon megbántottam, volt hogy tudta hogy ő bántott meg, és félt hogy el fog veszíteni. De szerencsére még mindig együtt vagyunk, és nagyon szeretem :)
2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakítottunk egy hónapja, de feljött pár cuccáért. És megnézte a telefonomat, amiben másik pasitól kapott smsek voltak, mint pl jó volt tegnap este veled stb. Nem tudtam, hogy megnézi. Na akkor elsírta magát. Talán rájött, hogy hülyeséget csinált és azért hagytam el.
2010. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először akkor, amikor sokminden összejött neki. Kórházba került az apukája, az anyja folyton csesztette, hogy nem ad haza elég pénzt, és még én is megbántottam valami hülyeséggel.

Második alkalommal egy barátja temetéséről jött haza.

Amúgy előfordul, amikor sok kis apróság összejön, vagy amikor megmondom neki, hogy bunkón viselkedett velem.

2010. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor először (és eddig utoljára) össze vitáztunk, és valamiért azt hitte, hogy el akarom hagyni, akkor elpityeredett.
2010. okt. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyik:

sírt amikor lemeséltem hogyan vettem neki az ajándékot mi mindenre ügyelve, még a készítők is így hogy ugráltak körülöttem, honnan jött az ötlet stb és ezt azért kellett elmondanom neki, mert úgy láttam magát a tárgyat semmibe veszi, és amikor elmondtam ezeket csupa könny lett a szeme

másik:

sírt amikor egy vele egyidős barátját meglátogatta a kórházban motorbaleset után az elfekvőben, ahol már csak a halált várják

aztán:

amikor majdnem kiégettem az egész rezsóját, mert elfelejtettem lekapcsolni a villanytűzhelyet, de a tetejét lehajtottam

mindhárom esetben próbálta leplezni a könnyeit

2010. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!