Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ujra probálkoznék lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ujra probálkoznék lehet valami?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem találkoztam vele.Utoljára abban maradtunk,hogy nem lehet köztünk semmi.A találkozásunk elött 1-2 hete szakitott a párjával.Azota nincs barátja.De én még mindig halálosan szeretem őt.Bármit megtennék érte.
2010. okt. 7. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor eddig nem jártatok. Hát ha azt mondta nem lehet semmi, akkor nem hiszem.


Az hogy bármit megtennél érte az meg majd akkor ha tényleg együtt lennétek. Így fellángolásként nem túl meggyőző.

2010. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg okkal nincs: még mindig a volt barátját szereti.
2010. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nem lehet semmi, nem jelenti azt, hogy később sem.


Csak légy a közelében, vigasztald stb, ne ess neki, majd alakul az. ha összemelegedtek, lecsapsz, ennyi.

2010. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2010. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halálosan,mi?Duma,az van.Akár meg is halnál érte?Nem hiszem.

Ha nincs barátja,akkor semmi sem akadályozhat meg,hogy elmondd neki,hogy halálosan szerelmes vagy belé.Ha ettől nem hatódik meg,akkor semmitől.

Bármit megtennél érte,de magadért csak annyit kell tenned,hogy levadászod.És ez komoly.Halálosan.

2010. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat

önbizalmat adtatok

köszönöm

2010. okt. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!