Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi nem tudja magát túltenni azon, hogy volt már előtte kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz, két egyéjszakásról van szó (két rossz szex). Azt mondja, hogy ha normális, hosszú távú kapcsolataim lettek volna, akkor azt jobban el tudná fogadni, mert ott megvolt a tisztelet. (Szerintem azt se tudná elfogadni, mert igaz, hogy ott tényleg lett volna tisztelet, de már sok mindent megéltem volna velük, vele meg csak az ismétlés menne, akkor meg az lenne a baja). Lassan minden hétvége arról szól, hogy felkel, elkezd rinyálni, meg támadni, hogy hogy tehettem ilyet, én meg védekezek, elmegy a hétvége, nem csináltunk semmi értelmeset, én meg a sírógörcsig kiborulok. Nemrég találtam nála egy halom netről lementett képet pucér nőkről, de vagy 100 nőről mindegyikről vagy 30-40 kép. Valami oldalról szedte le, ahol ilyen "művészi" akt képek vannak. De inkább részletes dokumentációnak mondanám. Azzal magyarázta, hogy mivel én ilyen szörnyűségeket tettem vele, ezért neki így kell kompenzálnia, amikor eszébe jut, akkor előveszi ezeket, és mivel itt van mindenféle-fajta nő, kicsit úgy érzi, hogy ő se maradt ki semmiből (mintha én olyan hű de nagy tapasztalatokat szereztem volna azzal a két alkalommal). Van ezt bármi értelme így folytatni?
2023. márc. 20. 22:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Jézusooom, ez a pasi tipikusan a "nekem lehet, neked nem"


Zavarja hogy neked már volt férfi az életedben, ő neki senki nem volt még, és biztos úgy gondolja hogy neki lehet azt csinálni amit neked nem.


Menekülj ettől a hülyétől..

2023. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor így kezd mondatot ,hogy te örüljél, már az nagyon gyanús, lenéző, nárcisztikus szöveg...
2023. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #32 válaszával. Saját magát a többi férfi fölé helyzei, mert bezzeg a többi férfi milyen rossz, hogy elhidd, milyen főnyereményt fogtál ki azzal, hogy NEM CSAL MEG. Emberünknek konkrétan annyi az érdeme, hogy nem sz@rik a kommunikációra (legalábbis szerinte), és hogy nem csal meg. Most teljesen komolyan kérdezem, hogy amúgy szerinte ez az alap, ez a normális egy kapcsolatban, hogy nem beszélek az érzéseimről és megcsalom a másikat? Mert ha innen nézzük persze, hogy istenkirály csávód van, de az igazság az, hogy ha hosszútávú, jól működő párkapcsolatot akar valaki, akkor ez a MINIMUM, amit betartani ugyanúgy az ő érdeke is, mint a tiéd.
2023. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ez ismerős. Exem is még egész normálisan rávett hogy beszéljek a múltamról részletesebben, nekem is könnyebb lesz. Aztán jött hogy milyen egy igénytelen rib. vagyok, hogy az exeim is mind azok voltak, mind csak látták hogy velem lehet, de egy se szeretett (voltak évekig tartóak is), de bezzeg ő!

Itt még túl szerelmes voltam, nem raktam ki. A végén eljutottunk oda, hogy mivel nekem ennyi volt, és ilyenek (30 evesen 15), akkor en tuti most is bárkivel, es bármikor, es végül az utcára se mehettem ki egyedül, mert akkor biztos hogy ismerkedek. De már a szüleimhez se mehettem, mert mivel ők ezt elnézték nekem, igy ők is ilyenek, es tuti hogy ha egyedül megyek, akkor odahivnak egy pasit nekem. Na innen már szabadulni is nehéz volt.

2023. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

34: Hű, kísértetiesen hasonló az én élményem is.. Egy normálisnak tűnő beszélgetés után a fejemhez vágta fintorogva (!), hogy "hogyan is adhattam magam oda ennyi és ilyen alakoknak". 25 éves voltam ekkor, addig három férfival volt kapcsolatom, még csak nem is kalandok. Szerinte az lett volna a legjobb, ha szűz vagyok. Én hülye akkor még nem dobtam ki, de amikor mindig ellenőrizgetett akkor is amikor a szüleimet látogattam (úgy volt vele ugye, hogy sose tudni), akkor hagytam ott. Természetesen utána még kaptam a sértegető üzeneteket, hogy biztos megcsaltam, ezt is terjesztette rólam.

Kérdező, hallgass ránk és kerüld el ezt a pasit jó messziről.

31/N

2023. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
85%

Gusztustalan az a srác...Még ezek útán próbálja elhitetni veled hogy mekkora főnyeremény, mert hát ő kommunikál veled és nem csal meg, nem úgy mint mások...

Megsúgok valamit: Ha erénynek tartja azt hogy képes volt kicsikarni magából a minimumot, akkor az csak őt minősíti. Kommunikálni és hűségesnek lenni teljesen alap, nem jár érte semmilyen vállveregetés ahogy azt ő gondolja. Másik részről meg, más férfiak sem csalnának meg csak azért mert volt kettő egyájszakás kalandod, nem néznének le vagy viselkednének másképp.

Állj ki magadért nyugodtan, semmi rossz sincs abban ha a sarkadra állsz és elküldöd a búsba. Nem a te felelősséged a srác, nem tartozol neki abszolút semmivel.

Ha egy párkapcsolat mérgező akkor kilépünk belőle, és nincs ezzel semmi baj. Nem kell azért mellette maradni mert elvárás, vagy azért mert ő azt akarja. A párkapcsolat ugyanannyira szól rólad mint róla, és minden jogod megvan ahhoz hogy dobbants ha az egyetlen dolog amit a kapcsolat ad neked az szenvedés.

Mérgező embereket baromi nehéz levakarni, vagy a mérgező kapcsolatokból kilépni, de hidd el hogy nagyon sok negatív dolgot megelőzöl vele. Ahogy mondták a többiek is, ebből a kapcsolatból abszolút nem fog semmi jó kisülni, csak egyetlen egy végkimenetel van, az meg lefele megy. Ezért kell még most kidobni.

2023. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem!

Az en felesegem 2-szer volt menyasszony, es akkor mi van?

A masik ipsenek vissza adta a gyurujet.


O vette el a szuzessegem, nagyon halas vagyok erte.

Elszolasokbol azt hiszem, en voltam neki kb. a harmadik kapcsolata.

De csak engem szeretett, engem valasztott, nekem szult gyereket.

2023. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele együtt?
2023. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!