Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi nem tudja magát túltenni azon, hogy volt már előtte kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz, két egyéjszakásról van szó (két rossz szex). Azt mondja, hogy ha normális, hosszú távú kapcsolataim lettek volna, akkor azt jobban el tudná fogadni, mert ott megvolt a tisztelet. (Szerintem azt se tudná elfogadni, mert igaz, hogy ott tényleg lett volna tisztelet, de már sok mindent megéltem volna velük, vele meg csak az ismétlés menne, akkor meg az lenne a baja). Lassan minden hétvége arról szól, hogy felkel, elkezd rinyálni, meg támadni, hogy hogy tehettem ilyet, én meg védekezek, elmegy a hétvége, nem csináltunk semmi értelmeset, én meg a sírógörcsig kiborulok. Nemrég találtam nála egy halom netről lementett képet pucér nőkről, de vagy 100 nőről mindegyikről vagy 30-40 kép. Valami oldalról szedte le, ahol ilyen "művészi" akt képek vannak. De inkább részletes dokumentációnak mondanám. Azzal magyarázta, hogy mivel én ilyen szörnyűségeket tettem vele, ezért neki így kell kompenzálnia, amikor eszébe jut, akkor előveszi ezeket, és mivel itt van mindenféle-fajta nő, kicsit úgy érzi, hogy ő se maradt ki semmiből (mintha én olyan hű de nagy tapasztalatokat szereztem volna azzal a két alkalommal). Van ezt bármi értelme így folytatni?
2023. márc. 20. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi.
2023. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Buntudatot akar kelteni benned. Menekulj az ilyenektol.
2023. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Atya.úr.isten.
2023. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Jézus gyere le
2023. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Annyira tipikus hogy az ilyen nagy erkölcscsőszök a legnagyobb képmutatók. Szánalmas. Úgy kivágnám a netes ringyóival meg a felettem való ítélkezésével hogy csak úgy nyekkenne. Az élet túl rövid ilyen hulladékokra pazarolni 😎
2023. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Hallod nálam egy ilyen hisztit tudott volna leverni, a következő cirkuszt már a fotóinak adta volna elő.

Ne haragudj, de miért tűröd ezt el?

2023. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"neki így kell kompenzálnia, amikor eszébe jut, akkor előveszi ezeket, és mivel itt van mindenféle-fajta nő, kicsit úgy érzi, hogy ő se maradt ki semmiből"

Hát, itt napi 8-10 incelhisztit végigolvasok, de ekkora lúzerséget én még sosem...

2023. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan minden hétvége arról szól, hogy felkel, elkezd rinyálni, meg támadni, hogy hogy tehettem ilyet"

Mit? Hogy szexeltél szingliként kettő alkalommal? Köze? Nem tudom, minek tartod még meg ezt a bohócot..

2023. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
De mit keresel még mellette?
2023. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%
Mennyi idősek vagytok?
2023. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!