Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfi nem tudja magát túltenni azon, hogy volt már előtte kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz, két egyéjszakásról van szó (két rossz szex). Azt mondja, hogy ha normális, hosszú távú kapcsolataim lettek volna, akkor azt jobban el tudná fogadni, mert ott megvolt a tisztelet. (Szerintem azt se tudná elfogadni, mert igaz, hogy ott tényleg lett volna tisztelet, de már sok mindent megéltem volna velük, vele meg csak az ismétlés menne, akkor meg az lenne a baja). Lassan minden hétvége arról szól, hogy felkel, elkezd rinyálni, meg támadni, hogy hogy tehettem ilyet, én meg védekezek, elmegy a hétvége, nem csináltunk semmi értelmeset, én meg a sírógörcsig kiborulok. Nemrég találtam nála egy halom netről lementett képet pucér nőkről, de vagy 100 nőről mindegyikről vagy 30-40 kép. Valami oldalról szedte le, ahol ilyen "művészi" akt képek vannak. De inkább részletes dokumentációnak mondanám. Azzal magyarázta, hogy mivel én ilyen szörnyűségeket tettem vele, ezért neki így kell kompenzálnia, amikor eszébe jut, akkor előveszi ezeket, és mivel itt van mindenféle-fajta nő, kicsit úgy érzi, hogy ő se maradt ki semmiből (mintha én olyan hű de nagy tapasztalatokat szereztem volna azzal a két alkalommal). Van ezt bármi értelme így folytatni?
2023. márc. 20. 22:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

Főkérdes: Abszolut nem normális,

Utolsó kérdés: semmi értelme


Ez egy komplexusos, vagy himsoviniszta hülegyerek. Talán tényleg nem jó pont hogy még csak alkalmijaid voltak, de ha ez nem tetszik neki, akkor nem kell komolyabbat. De ez hogy folyamatosan a fejedhez vágja, sőt már másról se szol a "kapcsolatotok" ez nagyon gáz! Ha rendes kapcsolataid lettek volna, akkor meg az lenne a baja, hogy biztos jobban szeretted. Az ilyennek semmi se jó.


Nekem is sokkal több kapcsolatom volt mint a férjemnek (2. férjemnek), mégse b.sztat vele. Az elején próbálta kideriteni, mennyi az annyi, de tudva hogy sokkal több, hallgattam. Ő is tudja. Nem hozza föl, az a múlt.

Es ez a normális.


A tied meg nemcsak hogy kettőn parádézik, de mi az hogy bosszúból aktokat töltöget le?? Nyilván valami kis nyomigyerek, aki ha megtehetné inkabb megdugna legalább ugyanennyit, csakhogy egálban érezhesse magát. Mint valami óvodas, hogyha elveszel egy legokockát, szétrombolja a legóházad.

2023. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Abnormális, dobd ki, mert nem lesz túl rajta annyira, hogy ő fog félremenni.
2023. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
84%

De mi a fenének vagy vele még együtt?

Normális nő az első ilyen hétvégi hisztije után kivágta volna.


Vagy kamu az egész? Nehéz elhinnem, hogy ilyen buta nők vannak.

2023. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy a legelső ilyen hisztike után hogy nem húztad le még aznap a rolót. Jól vagy?
2023. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés. Neki még senkije se volt. Ő azt mondja, hogy örüljek, hogy ő őszintén megbeszéli velem a lelki problémáit, mert más csak simán megcsalna a hátam mögött, hogy jobban érezze magát. Még arra is kért, hogy részletesen számoljak be neki mindenről, hogy hogy történt, hogy ha nem ő volt ott, akkor legalább tudjon róla.
2023. márc. 21. 10:12
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, neki nem mondtad el, hogy rossz volt, ő azt hiszi, hogy te élvezted? Mondjuk nyilván ebben az esetben sem normális, hogy kiakad azon, hogy voltak szexuális partnereid előtte, de így aztán végképp nem értem. Azért meg, hogy megosztja veled a lelki problémáit és nem csal meg, nem jár kitüntetés, ez a normális viselkedés egy kapcsolatban, akkor is, ha sok férfi erre (a pasid szerint sem) nem képes.

Én biszexuális vagyok, mielőtt összejöttem a párommal, voltak női és férfi partnereim is, alkalmi is és hosszú távú is, neki meg csak egy kapcsolata volt előttem. Az ő egóját érdekes módon ez nem bántotta, tudja, hogy ez még akkor volt, amikor nem ismertem, viszont mivel most vele vagyok már hosszú évek óta, és egyértelműen érzi, hogy szeretem, tisztelem, egyszerűen fel sem merül benne, hogy zavarnia kellene a korábbi partnereim számának. És tudom, hogy ez valamiért sokaknak elképzelhetetlen, de idegen nőket sem nézeget kompenzációképp, mert pontosan tudja, hogy azzal csak rontaná a kapcsolati légkört, és ez se neki, se nekem nem érdekem, tök egyszerű. Én se kacsingatok félre, online sem, mert elégedett vagyok a kapcsolatommal, szépnek látom és tisztelem a páromat. Egyébként a korábbi szexuális élményeim részleteibe nem igazán kérdezett bele, voltak egy-egy dolog, ami őszintén érdekelte ezzel kapcsolatban, azokra rákérdezett, de nem omlott tőlük össze, tudta a helyén kezelni. Szerintem az semmiképpen nem jó, hogy a te pasid ebben a lelkiállapotban még részletekbe menő beszámolót is elvár tőled, ez nem fogja épeíteni a kapcsolatot, most is éppen eléggé haragszik rád, ha elmondod neki hogy mi hogy volt, azzal csak fokozni fogod ezt a haragot, mert így már konkrétan is tudni fogja, hogy miért haragszik. Én azt mondom, hogy a pasid alkalmatlan felnőtt párkapcsolatra. Az ő sértődöttségét neki kell tudnia kezelni, neki kell meglátnia azt, hogy mennyire alaptalan és felesleges ez, hiszen most vele vagy, őt választottad saját döntésedből. Neki kellene felismernie, hogy ez a sértődöttség az ő önbizallmhiányából, elhagyástól való félelmőből vagy tudom is én mijéből adódik valójában, és nem a te személyedből/múltadból. Egy magát ismerő ember ezt felismeri, és dolgozik rajta, és nem viszi be a párkapcsolatába, mert tudja, hogy csak rosszat tesz ezzel. Persze lehet és kell is erről beszélni a párunkkal, de nem szabad rá kivetíteni ezt a frusztrációt.

2023. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom feleslegesen beszélünk itt, úgysem szakítod meg vele a kapcsolatot, igaz?
2023. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

25


Örülhetsz? Inkább ő örülhetne, hogy végre kifogott egy nőt magának. Hiába mondta, hogy nem fog megcsalni megfog.

De nyugodtan maradj vele, majd akkor aztán gondolj vissza erre az oldalra, hogy megmondták. :D

2023. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

" én ilyen szörnyűségeket tettem vele"

Ez beteg.


Nyilván nem láthat bele a 2 volt kapcsolatba, nem tudhatja, meddig jártatok, ki mennyire volt szerelmes, azt meg végképp nem értem, honnét veszi, mennyi tisztelet volt benne, vagy nem volt.

Neki meg minden joga megvan ahhoz, hogy ha szerinte nem vagy O.K., akkor ne legyen veled. De hát nem lép le....

2023. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Narcisztikus beteg a barátod; a zsarolásával, túlzott kontrolljával ki fog csinálni, szét fogja rombolni az önbizalmadat, ha vele maradsz. Neki erre van szüksége, a te alázásodból merít egy kis "önérték-érzést". Tűnj el az életéből. Ha megpróbálsz szakítani el fog kezdeni isteníteni és esküdözik, hogy megváltozik. Ennek majd egyszer-kétszer bedőlsz, aztán remélem harmadikra már nem. Sok boldogságot mindenkinek!
2023. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!