Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg visszajön hozzánk? 1 hónapig távol a családjától. Aggódom!

Figyelt kérdés

Hát ez elég hosszú...megpróbálom röviden!

Közösismerősünk van és általa ismerkedtünk meg.szinte azonnal egymásba szerettünk!

Nekem van 2 fiam,akiket nagyon szeret és ők is őt!

Amikor végre úgy volt.hogy hozzáköltözünk,akkor neki balesete volt és az orvos rosszul takarította ki a sebét és vérmérgezést kapott!Két hétig nem találkozhattunk,csak msn-en és telefonon beszélgethettünk!Közben a házát elvesztette,mert megsüllyedt és életveszélyessé nyílvánították,ennek tetejében pedig még az orvos is azt mondta neki,hogy nembiztos hogy túléli ezt a mérgezést!Hát ő rendesen sokkot kapott és megijjedt,így megpróbált elijjeszteni magától,mert azthitte így majd nem kell nekem,de csak elmondta a végén hogy miért próbált ellökni magától...és megígérte erős lesz,kitart és amint kiengedik hozzámköltözik!Ez így is lett,betartotta!

Ő most megint elment tőlünk,bár megígérte,csak egy hónap lesz és jön elvisz minket!

Sajna megint azzal kezdődött,hogy megpróbált elijjeszteni magától és ellökni,de most is elmondta az okát!-Félt,hogy nem várnám meg amíg visszajön értünk!Ő ugyanis tőzsdézik és most hogy el akarja adni a részvényeit ott kell lennie minden nap és nem tud velünk lenni!Ilyen távolságról meg nem tud pestre járni!

Most egy éttermet akar venni és a közelében egy házat ahol élhetünk!

Megígérte,hogy minden nap beszélni fogunk msn-en és majd telefonon is meg persze hétvégenként jön majd,de én mégis félek,mert elvitte a ruháit,a zenecuccait és a kis apróságokat is,az akváriumot is a halakkal,és egy fotelt,mert a ház ahol most ideiglenesen lakni fog,csak félig van berendezve!Az ismerőse is és az apja is úgy tudja,hogy végleg ment el,de viszont megígérte,hogy soha nem hagy el minket,szeret és talán babát is várok tőle és mindenképpen visszajön hozzánk!

Nagyon ideges vagyok és félek,hogy nem jön vissza!

Viszont meg másrészről ha valaki el akarja hagyni a párját akkor nem ígéri hogy visszajön hanem megmondja neki,hogy vége!Tudom,hogy őszintén mondta szeret és visszajön de én mégis félek és aggódom,hogy nem így lesz!

Köszi hogy elolvastátok és a válaszokat is köszönöm!


2008. dec. 28. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

utolsó vok.

figyelj!!Tudom nehéz de ne foglalkozz vele keress egy olyan embert aki őszintén szeret téged, és teis őt.Tudom nehéz de megkell próbálni sok férfi van még rajta kívül!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy sok van...de nekem most tuti kell egy kis idő hozzá hogy megbízzak bárkiben is!Köszi a tanácsokat:)
2008. dec. 29. 17:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Tudom hogy kell idö:) én kívánom, hogy boldog legyél:):)
2008. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

épp az előbb beszéltünk,hát már nemtudom mit gondoljak erről az egészről...talán kellene hogy találkozzunk,de hogyan ha 120 km-re van tőlem...

Tudom,hogy el kell engedni,de még mindíg ott tart hogy szerelmes,csak még ösze van zavarodva és át kell gondolnia,nemtudom mit higgyek el neki...

2008. dec. 30. 14:17
 15/20 anonim ***** válasza:

még mindig utolsó vagyok:)

sztem adj időt mondjuk pár hét vagy 1-2hónap..ha télleg visszamegy hozzád akkor szeret.és az lehet, hogy összevan zavarodva akkor próbáljatok meg találkozni elbeszélgetni erről ami most zajlik..nem biztos hogy azért szakított mert nem szeret, vagy a gyerekeid miatt.Lehet hirtelen jött ez neki.Az idő mindent eldönt és helyrehoz:)

2008. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy az idő helyrehozza!

Szeret,ebben biztos vagyok,most 2 órát beszélgettünk és bár nem akarja folytatni abban biztos hogy szeret és nagyon össze van zavarodva!

Idővel talán megváltozik a véleménye és akarja majd folytatni,ha meg nem akkor ez van!Egyenlőre folytatom a terveimet tovább,ha meg közben mégis békülni szeretne,akkor bele fog férni az életünkbe,hisz szeretjük őt...talán csak most érzi úgy hogy többé nem kar találkozni,és nem akarja folytatni...éreztem ebben a beszélgetésben hogy az érzései nem változtak,csak tényleg a zavarodottsága,majd talán megenyhül...ha nem akkor is megy az élet tovább,csak az a baj,hogy nehezen!

2008. dec. 30. 21:56
 17/20 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nehezen megy..és hidd el, hogy ő sincs most jobb helyzetben mint te nemtudja, hogy mit csináljon mi lenne a helyes.Lehet csak hirtelen felindulás volt mikor szakított.
2008. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy hirtelen volt,de majd csak lesz valami...mindenesetre én nem ragadok le itt,folytatom amit elkezdtem,eladoma házat és veszek egy másikat máshol ahogy eredetileg is indult,aztán ha vissza akar jönni akkor majd megbeszéljük mi legyen,engem megtalál:D
2009. jan. 1. 06:34
 19/20 A kérdező kommentje:
Én legalábbis erre a döntésre jutottam...
2009. jan. 1. 06:35
 20/20 A kérdező kommentje:

Végre!Rájött hogy nem bírja nélkülünk,újra együtt leszünk!

Igaz hoszabb lesz,mert én ahogy terveztem eladoma házat és ahhoz maradnom kell még,neki pedig ott lesz munkája és a kaucióhoz gyűjteni kell egy kis pénzt....de minden rendben van már

2009. jan. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!