Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
(hosszú) van egy lány a nyáron ismertem meg és nagyon nagyon jóba lettünk,sok időt töltöttünk együtt annak ellenére h egyik barátom barátnője.Az elején még nem is akartam semmit, de késöbb beleszerttem és tudom,vagyis érzem hogy valamilyen szinten a lányis érdeklődik irántam..és miután beleszerettem nem találkozgatunk..sokat keres h talizzunk meg minden ,de lekoptatom...denemekm is nagyon fáj és megszeretném tartani ,,barátomnőmnek"(barátomnak) mert emberként is megszerettem de ha talizunk akkor nem birnám ki h ne elgyen köztünk semmi mit tegyek??
2010. okt. 6. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem találkozol vele, mert köztetek nem működik részedről a fiú-lány barátság.28L
2010. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen lehet...de az a nagyobb baj ,h sztem a lány részéről se...mert ha ő nem akarná, akkor gond se lehetne
2010. okt. 6. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elmondhatod neki mi a helyzet, vagy megírhatod levélben. De nem tenne jót neked, ha találkozgatnátok és próbálnátok erőltetni a barátságot. Ha őszinte vagy hozzá az a legjobb megoldás, arra azért készülj fel, hogy nagyon rossz lesz utána, de egyszer elmúlik.
2010. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vuuuk ***** válasza:

barátod barátnője?

és Te ezen gondolkozol, hogy mit tegyél?

figyelj egy valamit elmondhatok és ez tapasztalat.

Leszel még szerelmes! Fognak még kihasználni lányok!

Viszont igaz barátod, csak nagyon kevés lesz, nőd meg annyi amennyit akarsz!

Ha viszont csak haver, vagy nem vagy túl jóba a sráccal én akkor is békén hagynám... Te sem örülnél, ha elcsábítanák Tőled a nőd. Bár van egy mondás:

"Ha a feleséged elcsábítják, a legjobb bosszú, hogy hagyod hogy megtartsák"!

Ha a srácot ott hagyja miattad, vagy meg már nem szereti, de még vele van, akkor bizony ezt veled is elfogja majd játszani!

Keress egy másik lányt, ha rám hallgatsz!


25/F

2010. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi..de nem azért írtam ki a kérdést hogy elvegyem tőle..eszem ágában sincs..csak nemtudom fáj hogy nem tudok mit tenni mert szeretem---ésnemtudom hogy felejtsem el mert minden lépés csak fájdalom de mégis vhogy felé indulnék....:S
2010. okt. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!