Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnánk tenni? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnánk tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve együtt vagyunk.(Tudom, hogy nem nagy szám, de végülis csak diák szerelemnek lehet mondani.)Nagyon szeretjük egymást, de sajnos kezdünk néha a másik agyára menni.Apróságokon veszekszünk, de utánna, mintha mi se történt volna.Ezek ilyen kis hajba kapások.De úgy érzem, mintha kezdene kihülni a kapcsolatunk.Mit tudnánk tenni ez ellen.Nagyon szeretjük a másikat és nem akarom, hogy emiatt legyen vége.
2010. okt. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, milyen anyagi kereteid vannak, de meglephetnéd egy egész napods kedveskedéssel....pl elmentek termálfürdőzni, vagy amihez nektek is lenne kedvetek, vagy elviszed moziba majd együtt főztök, esetleg elviszed egy étterembe, vagy veszel egy szép csokor virágot, és áthívod magadhoz x időpontra, majd mire megjön a nő, főzöl neki valami finomat, aztán gyertyafényes este, masszírozás, lágy zene.....sztem ez nagyon jólenne..

de hosszútávon lehet h jobb lenne ha kettőtöknek lenne valami közös hobbitok, vagy esetleg sport, ezen kívül pedig olykor kevesebbet együtt....nekem hirtelen ez a tippem..nem biztos h használható

2010. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötletek.De megvárom a többi válaszoló cimborát is, hogy miket tud mondani.:)
2010. okt. 6. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugalom, minden kapcsolatban vannak veszekedések, méghozzá nem is kevesek..

mi is több mint egy éve vagyunk együtt a Barátommal, de ez a nyár a kapcsolatunk mély pontja volt.. folyamatosan veszekedtünk, kikészítettük a másikat, de most az utóbbi időben megint megtaláltuk a közös hangot :)

szóval csak "éljétek túl" ezt az időszakot, aztán majd jobb lesz :)

addig pedig a béke-szexre gondolj :D

2010. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyviri ***** válasza:

Nem kell megijedni, minden kapcsolatban vannak kisebb- nagyobb viták. Ha meg tudjátok őket oldani, akkor nincs semmi gond, és annál édesebb a békülés :)

Egy kapcsolatot viszont ápolni is kell, mert különben tényleg problémát okozhat az egyhangúság. Néha szervezz egy olyan programot, amiről tudod, hogy a párod már régóta szeretne elmenni, de valamiért sosem került rá sor. Nagyon hálás lesz érte. :)

Az is lendíthet a kapcsolaton, ha néha egymás nélkül mentek el egy jót szórakozni, persze csak olyan keretek között, amit a kapcsolatotok még megenged.

2010. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!