Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel szeretnénk csináln...

Barátnőmmel szeretnénk csinálni de ő még szűz, és nem fér be.2ujjam még befér, de a péniszem nem, pedig eléggé elvan lazulva, és nedves is nagyon, széltében eléggé kivan tágulva, de úgy mondd "magasságra" mégsem. Mi lehet a baj? és mit tudnánk tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 00:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ujjazd még, gyakoroljatok, tapasztaljátok ki egymást
2011. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
magasságra? nem lehet, hogy szimplán csak akkora a hüvelye, vagy a te farkad túl nagy? :D
2011. jan. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. A szűzhártyám csak a harmadik vagy negyedik próbálkozásra szakadt át. Ha nem izgadta magát még soha a barátnőd ez természetes.
2011. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ne csodálkozz.

Ez mindenkinek így van

Próbálkozz újjal 1, 2, 3, 4el már ne...

ÉS nedvesísd be rendesen

2011. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tágítsad és sikerülni fog!
2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Kb 3-4 cm a hüvelybemenettől a szüzhártya - ezért lehet, hogy "megakadsz" ez egy hártya, amin van egy kis lyuk, hogy a menstruációs vér távozhasson, ezt át kell szakítanod a behatoláskor

nagyon akarnia kell, mert az elmondásodból nézve rohadtul fáj neki majd, neked meg könyörtelennek kell lenned (értsd jól)

én pasim nagyon sajnált, mert nekem is fájt, de túlestünk az elsőn, és még ugyan egy hónap is kellett hozzá, hogy én is élvezzem és a behatolásnál se fájjon, de utána már nem fájt

kell egy műszálas pokróc alátok, mert nagy valószínűséggel vérezni fog (abból könnyen kijön a vér hideg vízzel)

2011. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fegyvernepper ***** válasza:
1 liter gépzsir és 2 méter gerenda... azt belevágod, és már csinálhatjátok is... ;)
2011. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem is 2 új fért be nagyon szűk vagyok/voltam, ezért nekem nagyon fájt az első, alig bírta "benyomni" h ilyen morbidul fogalmazzak :D nagyon fájt nem is élveztem.. mármint a szexet magát, de azt, hogy vele voltam azt igen :) Engem előtte csak párszor ujjazott meg, én meg magamat nagyon ritkán, szóval kb egy cipőben járhattam a barátnőddel :) sztem próbáld tágítani mindig egy ujjal többet, legyen jó nedves és amikor már befér 3 ujjad próbálj meg behatolni, de csak óvatosan, ha ugysem megy valami steril, nagyon tiszta tárgyat (ami miatt semmi baja sem lehet) - ami kicsit nagyobb mint a 3 ujjad - feltolni óvatosan.. ezzel én is probálkoztam, nem tudom, hogy álltok az efféle témához, hogy "idegen tárgy" minden esetre sok sikert :)

16/L

2011. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem ne újjal és ne is tárggyal szakítsd át a szűzhártyáját
2011. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindig így van ez az elején, de túl nagy farok nincs, x.válaszadó, gondolj már bele, hogy egy gyerek is kifér rajta!
2011. jan. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!