Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnánk teljesen biztonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk teljesen biztonságossá tenni az első együttlétet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt,úgy érezzük megérett a kapcsolat,hogy tovább lépjünk egy fokkal.Barátnőm is nagyon szeretné,de volt egy kellemetlen baleset az egyik ismerősével,akiknél kiszakadt a gumi...na most ez az ő családjában különösen nagy port kavarna,ha bármi baj történne.

Én mondtam,hogy felhúzok 2 gumit és,nekem az a fontos,hogy neki jó legyen,de fél...

Tudtok ajánlani még valami módszert esetleg,hogy még biztonságosabbá tegyük az első együttlétet?


18F ő 17 L


2011. febr. 11. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Két gumit ne húzz, semmi értelme szerintem, nem éreznél semmit. Ha nagyon biztosra akartok menni, vegyetek hüvelykúpot, és ne menj el a zacsiba. Erre már tényleg azt mondom, hogy 100%-os védelem. De szerintem jó minőségű, DUREX gumival nem lehet gond. Esetleg vehettek síkosítót, az is lecsökkenti a szakadás esélyét.


Vagy síkosító+hüvelykúp+spermicides gumi+megszakításos közösülés. Na ez már 1000%-os biztonság. :D

2011. febr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De leginkább a fogamzásgátlót ajánlom. Az a legkényelmesebb, legkellemesebb, és ha boltban veszitek a gumit, akkor a legolcsóbb megoldás.
2011. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Két gumit semmi esetre ne húzz, könnyebben kiszakad, mint ha egy réteg lenne. Egymáson súrlódnának ugyanis, és nem ilyen anyaggal való érintkezésre tervezték őket.


Hacsak nem gyártási hibás a gumi (ami nagyon ritka), akkor igazából csak akkor szakad ki, ha rosszul használják. Ez olykor még tapasztaltabbaknál is előfordul -- épp azért, mert hajlamosabbak rá, hogy vakmerőbben, kevésbé odafigyelve kezeljék --, de kicsi az esélye. A legtöbbet azzal tehetsz a barátnődért, ha nagyon gondosan tanulmányozod a tájékoztatót, sőt ki is próbálod előtte magadon a gumit. Aztán első alkalommal te húzd fel, és csak akkor, amikor már a behatolás jön. Az aktus rögtön húzd ki, a pereménél megfogva. De ezek és sok más hasznos infó mind ott van a tájékoztatóban.


15 éve élek nemi életet, ebből sok évig gumit használtunk, és egyetlenegyszer szakadt el; akkor sem volt nagy rejtély, mert a fiú úgy húzta fel, hogy nem legörgette az óvszert, hanem szétfeszítette, mint egy befőttesgumit. Illetve egyszer lecsúszott -- ez Lifestyles volt, ami kicsit nagyobb, szélesebb a Durexnél, úgy tudom. Ott is mi voltunk óvatlanok, nem görgettük eléggé hátra, de így is csak akkor csúszott le, amikor pózt váltottunk.


Szabályszerűen használt óvszernél nemigen eshet meg ilyesféle baleset. Ne görcsöljetek nagyon, mert az a legfontosabb, hogy élvezzétek. Gondoljatok arra, hogy hány millió együttlét történik óvszerrel nap mint nap minden gond nélkül -- nem lehet hát olyan komplikált és veszélyes hadművelet :).


33/N

2011. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!