Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csillapíthatnám a fájdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csillapíthatnám a fájdalmamat?

Figyelt kérdés
az igazság az, hogy párommal egyfolytában együtt vagyunk.kisebb csipkelődéseken kívül nem veszekedünk, nincsenek komoly nézet eltéréseink. már nyár közepe óta nem is aludtunk külön egyszer sem. most elkellett mennie munkahelye miatt három napra. a múlt héten is ez volt, és alig bírtam ki. olyan érzésem támadt, mintha már sosem jönne vissza, úgyértem mintha szakított volna és elment.ez kicsit beteges érzés, hisz imádom, és ő is imád engem. mindent megteszünk egymásért. de ilyenkor egy olyan seb szakad a szívemen, h ezeken a pár napokon tengek lengek, túlélem őket..suliba nem mehetek, beteg lettem, barátaimat nem akarom megfertőzni. itthon semmi nem köt le, görcsölök, szorongok, egyedül érzem magam. tudom, hogy ez a későbbiekben is elő fog fordulni, de nem szeretném h ez megmérgezze a kapcsolatunkat ötlet arra, hogy ezt az érzést h csillapíthatnám le?
2010. okt. 6. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlzottan hozzászoktál... finom leszokás, finom elvonókúra.
2010. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazad van, belátom, de ezek a kis távollétek is megfelelnének finom leszokásnak, de már 3nap, két éjszaka is ilyen erős érzelmeket vált ki belőllem....mindennél jobban szeretem őt!
2010. okt. 6. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
én a barátnőmmel egy héten csak egyszer találkozok akkor is csak 2 órára úgyhogy nem halsz bele... :D na ezt az érzést nem tudod elképzelni...
2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én azt biztos h nem élném túl..jó a kérdés valahogy egy kívülálónak úgy hangozhat, h hülye kicsi liba nem tudja hol a helye, ráér nyafogni. de az egész valahogy nem így van. ha nagyon összeszedem magam, akkoris szörnyű érzés.
2010. okt. 6. 18:15
 5/9 anonim válasza:

idővel csillapodni fog ez az érzés,mikor még fiatalabb voltam és őrülten szerelmes az akkori vőlegényembe én is így éreztem és arra gondoltam a szerelem fáj!

de alább hagyott ez a fájdalom és szimplán csak szerelmes voltam belé:)nem tudom mennyi idő,addig éld túl valahogy!sok sikert

2010. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csillapodni fog. A szerelem mellett megjelenik kiegyensúlyozásként a szeretet is. Tisztábban fogod látni a világot.
2010. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Istenem, de édesek vagytok, ez nagyon jól esett!:)

az igazság az, h most leszek 19éves, és volt pár barátom..nem sok de volt..de egyikbe se voltam szerelmes..elvoltam velük, olyan korszakomban voltam, h valaki legyen néha mellettem, legyen igényes és ápolt. de őszintén nem szerettem senkit, ezt éreztettem is..magamnak való típus voltam, nem tudtam senkiért megőrülni. ha elment egy hétre az illető, elmen ha kettőre akkor is egészségére. most viszont életembe először szerelmes lettem! és valóban tanulnom kell, mint ahogy azt is, h most más lett a felfogásom. megnyíltam felé, de mások felé általában zárkózott vagyok, és magamnak való.

Ő nagyon tud valamit:) IMÁDOM ŐT!!

2010. okt. 6. 18:43
 8/9 anonim válasza:
jó érzés ezt olvasni,és jó érzés gondolni rá h volt mikor én is éreztem így,ma már nem tudok.
2010. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:(

elmeséled mi történt?

2010. okt. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!