Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Hogyan "csillapíthatnám"?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,a barátom 17.(Mindketten szüzek vagyunk)1 hónapja járunk.Amikor együtt vagyunk,csókolózunk,simogatjuk egymást stb. akkor mindig azt érzem,hogy én is és ő is szeretnénk hogy úgy is együtt legyünk.De viszont má rmegbeszéltük,hogy várunk még 2-3 évet.Hátha addig még együtt leszünk.De egyszerűen nem tudom megállni.Annyira jó vele minden...:(

Mit csináljak?:S


2009. jún. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
NEked illik is várni annyit. A párod viszont nem fog. NE haragudj., hogy ezt írom. De ő akkor már 21 lesz.Nem fog várni addig az első szexszel. LEgyen akkor a petting. Azzal is ki lehet elégíteni a másikat. Nem az igazi, de ne siesd el.
2009. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen vágy nem jelenti azt, hogy elég érett is vagy. Pettingeljetek sokáig, aztán ha tartósan azt érzed, hogy te bizony már felkészült vagy, akkor nem fogod senkitől megkérdezni, hogy illik-e már szexelned, hanem csinálni fogod.
2009. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nah...azért vannak kivételek.az én barátom 20 volt amikor elvesztette és nem vmi "pancser" pasi...szóval akadt neki lány.azóta 4 éve együtt vagyunk (én voltam az első)nah de én inkább ugy fogalmaznék,hogy ha továbbá is szeretni fogjátok egymást akkor a srác meletted marad kivár...viszont ha nagyon nagy az "éhséged" akkor is várj még míg megismered őt.egy hónap írtó kevés legalább 3 hónap kellenne sztem.jah és ha mégse tudsz ellenállni akkor nagyon óvatos légy és körültekintő.
2009. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyel 14 évesn ha elveszíted mindenki fog mindent mondani, és lehet, h. igazuk van lehet nem kéne 14 évesen egy leélt lánynak lenne, és mi van ha nem ő az igazi?(igaz ezt csak te tudod)

a barátod ha szeret várni fog8esetek 60%-ban nem vár, de még van 40%)

jah, és amúgy ha idősebb lennél sem kéne még egy híónap után lefeküdnöd vele(szerintem, még nem is ismered igazán)

Ha legalább annyira csinálni akarjátok Légyszives VVÉDEKEZZETEK!!!! MERT EGY BABA AKÁR EL IS RONTHATJA A TE ÉS A PÁROD ÉLETÉT IS(ha kitart egyáltalán melletted)

2009. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha késznek érzed magad nyugodtan tedd meg, és ne másokra hallgass. Nincs ilyen szabvány, hogy ekkor vagy akkor kell. Én is 14 voltam, és nem bántam meg. Hamarabb belejöttem, és nem voltak olyan kérdéseim, mint némelyik 20asnak

25/L

2009. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!