Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel csillapíthatnám 10...

Mivel csillapíthatnám 10 hónapos fiam köhögését?

Figyelt kérdés

16-án lesz 10 hónapos, összeszedett valami vírusos megfázást, doki látta, de azt mondta nem komoly, szívjam az orrát.Azt is mondta, ha köhög nagyon akkor vigyem vissza.

Ma este nem durván, de köhögött...már kész a sós-kamillás vizes gőzölés, a kiságya mellé tettem biztos távolságba.

Hétfőn elviszem dokihoz.

Mit vehetnék a patikába holnap, amit adhatok neki, és megnyugtatja?


2011. aug. 5. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Stodal szirup (homeopátiás)
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, csak nem tudtam, hogy lehet-e ilyen piciknek adni...
2011. aug. 5. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most gyógyultunk ki belőle,én lándzsás útifüvet adtam és a doki is jóváhagyta.


10 hónapos elmúlt

2011. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor most melyik legyen?melyik a jobb?vagy egyéni kinél mi jön be?
2011. aug. 5. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a Stodal abszolút bevált, de a lándzsás útifűről is csak jókat hallottam.

Egyébként ha nem tud felszakadni neki a váladék, és nagyon szárazon, irritálóan köhögne, akkor napközben ambroxolt, tehát köptetőt kell adni, és este, lefekvés előtt pedig a köhögéscsillapítót, Stodalt vagy a lándzsás szirupot.

2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:14-es vagyok


Én csak a lándzsásat adtam,szépen felszakadt neki,nem kellett más köhögésre.Nekem a gyógyszertárban azt mondták h a stodalt nem lehet ekkora gyereknek.

2011. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.lehet felhívom a védőnőt is,de jó hogy írtatok, mert legalább tudom milyen úton induljak el:))
2011. aug. 5. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Stodal vált be. (Doki javasolta, miután az Ambroxolt nem tudtam belediktálni) :)
2011. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!