Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebből? Meddig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből? Meddig tart még ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Július végén szakítottunk a barátommal, 3 évig voltunk együtt. Eleinte nagyon ki voltam borulva és csináltam hülyeségeket. Most már nagyjából összeszedtem magam, viszont úgy érzem, hogy egy hatalmas érzelmi csapdába kerültem. Az exemmel tartjuk a kapcsolatot, mindketten igényeljük, viszont nálam teljes patthelyzet alakult ki, mert egyedül nem jó, másra nem vágyom és szeretném újrakezdeni az exemmel, mert még mindig ugyanúgy szeretem. De ezt a helyzetet, amiben vagyunk egyszerűen már nem bírom idegekkel. Egy hónapig elfojtottam magamban a dolgokat, de múlt hétvégén őszintén elmondtam neki mindent. Hogy ez a helyzet nem jó nekem, többet szeretnék stb. Az ex értékeli a higgadtságomat és a hozzállásomat a dolgokhoz (régebben hevesebb természetű voltam), de most még nem akarja újrakezdeni velem, mert először le kell tisztáznia a sérelmeit. Ennek ellenére kíváncsi rám, érdekli, hogy mennyit fogok megvalósítani a terveimből. A tettei abszolút nem állnak összhangban a szavaival. Mondja, hogy most nem akarja újrakezdeni, de a viselkedésével egyértelműen azt mutatja ki, hogy vonzódik még hozzám. Sokszor érzem azt, hogy feladom és hagyni kellene a fenébe az egészet, de valahol meg folyamatosan azt érzem, hogy muszáj küzdenem, mert lesz még folytatás. És csak toporgok egy helyben, se jobbra, se balra. Szóval, az ex teljesen tisztában van a helyzetemmel, mégis "mellettem van". Lehet, hogy a bizonyításomra vár? Vagy valójában még ő sem zárta le a kapcsolatot és nem tudja, mit akar? Esetleg szimplán idióta és szórakozik?
2010. okt. 6. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván még nem zárta le. De mik voltak a sérelmei?
2010. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, hogy lezárta, de a viselkedése nem erre mutat. Meg akkor hogy mondhatna olyat, hogy később van még esély?

Sajnos sokat veszekedtünk, sokszor apróságokon is és legtöbbször én kezdeményeztem. Ezek a sérelmei.

2010. okt. 6. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván mondhat bármit, ha a viselkedése ellentmond annak.

Tegyél azért, hogy a jövőben ne kelljen melletted sérelmeket elszenvednie.

2010. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 5 év után vagyok hasonló helyzetben...nem könnyű. Én is megrekedtem valahol félúton, nagyon szeretem a párom, de a szakítás óta elbizonytalanodtam...


Nehéz feldolgozni az állandó bizonytalanságot, nagyon nehéz. Az segíthet, ha rájössz, hogy kell az életedben egy olyan rész, ami csak a tiéd. Amit akkor is egyedül csinálsz, ha párkapcsolatban vagy.


Illetve, ne add magad könnyen, próbáld apróságokkal arra kényszeríteni, hogy ő is lépjen. Ne te keresd mindig, találkozzatok kevesebbet, stb...

Ne csak te bizonyíts! Érezze a hiányodat!

Hidd el, ő sem véletlen van veled még. Ne ereszd el, ha tényleg szereted...miért kéne? Ezt az időt túl lehet és kell is élni. Tenni kell a boldogságért.


Szar dolog a bizonytalanság, én is majdnem feladtam, nem is egyszer. Hisz az ember tudat alatt kerüli a bizonytalanságot, ezért adná fel inkább.


A legjobbakat,


F/25

2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi most nem vagyunk együtt és hetente csak egyszer találkozunk. Én keresem többet, de próbálom kevesebbszer tenni, bár nagyon nehéz. Valószínű, hogy hamarosan kimegy külföldre dolgozni, talán majd ott ő is rádöbben egy-két dologra. Mindenesetre volt egy elég beszédes mondata a hétvégi beszélgetésünk alkalmával, ami az volt, hogy néha távolodni kell, hogy később közelíthessünk.
2010. okt. 6. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, sok ráció van ebben.


Ismered a Foo Fighters egyik számát?


"What if I do love, what if I don't...I have to loose everything, just to find you"


Ha mersz kockáztatni, szaladj elébe a dolgoknak, és te lépd meg. Nem szakítást. Csak pihentetést, hátha segít neki.


Üdv,


előző

2010. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én nagyon valószínűsítem, hogy valaki általában csak kétségbeesésében megy vissza exekhez

ami soha nem jó ötlet, felmelegíteni egy elrontott dolgot

a szakítás után először épülni kell, meg kell találni egyedül is a saját boldogságunkat mert az ember csak menekülés miatt kezd az exszel, mert nincs senki a láthatáron és fél a magánytól.

ezért fél a srác is attól, hogy ugyanaz lenne és lehet nem is működne.

szóval az egész úgy néz ki, ő már megnyugodott szakítás óta, erősebb lett, ezért tartja a 3 lépést, te viszont még nem vagy túl a szakításon.

tehát simán megkaphat téged ha akar. minek erőltesse magát. ilyenkor gondolkoznak azon, hogy lehet nem is akarna belemenni mégegyszer.

javaslat: légy magabiztos és elérhetetlen és akkor kelleni fogsz és lehet akkor neked már sokkal jobb pasi fog kelleni....de ezt te döntöd el.

2010. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!