Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi a helyzet? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet? Mi lesz ebből? Ki mit lát ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés

adott egy nagyon jó barátom, akivel mostanában töbnb lett a helyzet... néha smároltunk meg ilyesmi, de egyikünk se szerelmes a másikba. aztán mondta hogy hagyjuk abba, én egyetértettem vele.aztán két napra rá egy koncert után náluk aludtam... és iszonyatosan jód szexeltünk meg stb...

Azóta folyamatosan görcsöl azon hogy mi lesz velünk, mert járni nem akar még, em szerelmes, viszont ha nekem lenne másom akkor eléggé szarul esne neki. Saját bevallása szerint velem volt eddig a legjobb az ágyban, pedig elég sok nővel lefeküdt már... meg folyamatosan görcsölget, hogy hogy nézünk ki kívülről, ne legyen olyan, mintha járnánk, stb... pedig én pont hogy nem akarom ezt... jólesik most ez a kötöttség nélküli viszony... viszont néha elég durván rám mászik meg stb. és mással nem kavar.(mondjuk én se...)

Tök jó barátok vagyunk 6 éve, jókat dugunk, jókat beszélünk, mindketten rockerek vagyunk, még az arcunk is hasonló...

nem szeretném, ha ez a dolog tönkretenné ezt a barátságot.

szóval szerintetek mit érezhet?


2009. máj. 3. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű

ha barátok vagytok nem kell lefeküdni se smárolni

menjetek el egy házibuliba vagy valahova és keressetek párt magatoknak.ha mégis úgy alakul hogy megint összejöttök akkor meg jáárjatok.szégyell ő téged valamiért?!

2009. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem nem. annyi a helyzet hogy még egyikünk sincs kész egy új kapcsolatra, egyikünk se akarja lekötni magát...
2009. máj. 3. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A szex az egy dolog , de általában ez nem a csaj hozzáállásától függ, a pasik nem merik felvállalni a kapcsolatokat. Ha jól gondolom , te akár egy mélyebb kapcsiban is benne lennél vele, mert (titkon?)tudnád szeretni. Ő nem biztos. Neki jó ez a "csak" szex (és hát neked is , elméletileg...), de titkolódzik mások előtt is tőled is ezt kéri.Ez még barátságnak is érdekes... Szerintem , ha nagyon fog fájni az elején, akkor is érdemesebb lenne egy kicsit jegeltetni ezt az egészet, és meghúzni a vonalat a barátság meg a nem barátság között.

2009. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

felvállal. mert teljes lelkinyugalommmal megcsókol mások előtt meg ilyenek...

akik látják, azt mondják hogy szeret valószínűleg.

2009. máj. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!