Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Bele szerettem a barátnőm bátyjába(ő most 14).A csaj tud róla, de szerintem már a srác is.A lány nem segít nekem de nem is ellenzi a dolgot(gondolom úgy látja, hogy semmi esélyem).Rég óta ismerem őt.Nagyon szeretnék járni vele,de nem tudom hogy csináljam!!(És légyszi ne ribizzetek le ezért, mert nem vagyok az)12/L
2010. okt. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed? :) Ez butaság...

Szerintem mondd el a srácnak azt, hogy mit érzel iránta. Biztos, hogy tetszel neki, csak ő sem tudja mi tévő legyen. Szóval fel a fejjel :)

Sok sikert!

2010. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen teszi, ha nem játszik kerítőt. :)

Ha a srác akar valamit, majd érdeklődik. A férfi dolga, hogy fusson a nő után, ebben a korban meg aztán főleg.

2010. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam egy kicsit a dolgon!Lehet, hogy hülyeség,de bejöhet...Azt találtam ki, hogy megkérdezem a volt barátnőjét(lehet hogy szemétség belekeverni, de nincs jobb ötletem),hogy hogy jöttek össze, de azt persze nem mondom, hogy kibe estem bele csak azt h vkibe..És én is úgy fogom csinálni ahogy annó ők..Max visszautasít...De akár be is jöhet:)
2010. okt. 7. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiú tudja már, és egész sok esélyem van, de így valahogy nem bírok a szemébe nézni...És sztem mindkettőnknek elég kellemetlen helyzet:(
2010. okt. 8. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

mindig önmagad add!

mert ha másolod, a volt nőjét és elutasít azon fogsz gondolkozni, hogy lehet máshogy kellett volna.

viszont ha önmagadat adod és elutasít, akkor megnyugodhatsz, hogy a te igazi éned nem kell neki és nem fog furdalni az, hogy mi lett volna, ha....

2010. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne próbálj úgy összejönni vele mint az előző barátnője ez baromság!Ne te akard meghódítani a srácot,ha tetszel neki lépni fog,ha nem akkor sem dől össze a világ!
2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudja, h bejön nekem, de nagyon kedves most már, hogy lenyugodott! De sajna nem lép semmit:(de alakul a dolog!!:))
2010. okt. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!