Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellene hogy nehéz legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene hogy nehéz legyen a döntés de mégis az. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv 18/f vagyok és fél éve járok egy lánnyal akit én nagyon szeretek mindent megtennék érte mindent elnézek neki mert szeretem és tudom hogy ő is. Én nagyon türelmes vagyok nem támadom le mindenért inkább az okokat keresem és megoldást próbálok találni. A probléma ott van hogy ő a második hónap után találkozott egy sráccal amiről tudtam és zavart nagyon.

Megnyugtatott hogy csak haverozás szinten csinálja de én rá 1 hétre megtudtam hogy egy vitázásunk után megcsalt vele (csók). Nem szóltam neki mert igazából próbálok taktikus lenni. (utólag vissza gondolva azonnal kellett volna cselekedni) A lényeg a lényeg én azt akartam hogy megváltozzon és ő is ezt akarta. Egyre mélyült a kapcsolatunk bár én bizalmatlan voltam ami nagyon rossz. Most viszont már 3 napja vitáztunk mert ő találkozni akart egy fiúval ismét haveri szinten. Nyugtatgatott hogy csak haveri tényleg. (Deja Vu) Nem akartam vitáztunk és azt mondta túl féltékenykedő vagyok stb stb. Elegem lett egyszer és kitálaltam hogy mindent tudok. Terelt és próbált hazudni de sajnos olyan biztos forrásból tudom hogy kénytelen volt elismerni amit tett. Ez durván 4 hónapja volt. Azt állitja azóta változott és hogy szeret és bánja. Tudom hogy szeret és tudom hogy bánja is ebben 100% ig biztos vagyok. Tudom hogy a döntésnek gyorsnak és egyszerűnek kéne hogy legyen azaz szakitás. De én ennek ellenére még mindig nagyon szeretem és el akarom hinni hogy meg tud változni. Amikor gyakorlatilag sarokba szoritottam és elmondta őszintén hogy mi volt akkor láttam rajta hogy kétségbe esett. Majd én rá tettem neki pár lapáttal hogy érezze emiatt rosszul magát sirt is zokogott mert tudta hogy emiatt szinte tuti hogy elveszitett. Most időt kértem. Tudom mi az általános válasz. De mégis megkérdem ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Tényleg bánja és tényleg szeret és én is őt, de mégis csak megcsalt. :(


2010. okt. 5. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

"De mégis megkérdem ti mit tennétek ebben a helyzetben?"


Én már akkor otthagytam volna, amikor megcsalás ténye nyilvánvalóvá vált.

2010. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát egy gyenge pillanatában volt egy csók. ha visszatekerhetné az időt, biztos nem tenné meg mégegyszer. ha úgy érzed, hogy meg tudsz benne bízni, akkor sztem hülyeség szakítani emiatt. pláne hogy úgy voltál vele egy idejig, hogy tudtad és ennek ellenére mégsem dobtad ki. tehát gondolom szereted, gondolom elhiszed neki hogy változott és ahogy írod, gondolom tényleg változott is. egy csók nem nagy bűn, egy esélyt még megérdemel talán...
2010. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ő hajlamos arra hogy igy fiúkkal barátkozik.

És ebből lett a baj. Mindig vitáztunk és mindig elhittem neki hogy nem lesz több ilyen. Rossz hogy állandóan ezen kell parázni. De nagyon szeretem és nem tudom könnyedén eldobni magamtól. De nem vagyok benne biztos hogy megváltozik ha eddig egyszer se sikerült :/ talán most hogy ez igy alakult komolyan veszi de nemtudom

2010. okt. 5. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

"De nem vagyok benne biztos hogy megváltozik ha eddig egyszer se sikerült " na most akkor többször is megcsalt?

Azt gondolom te sem gondolod komolyan, hogy ezek után majd csak lány barátai lehetnek?? Mint ahogy gondolom neked sem csak fiú barátaid vannak?!

De ha nem bízol meg benne, akkor semmi értelme, még akkor sem ha szereted. mert úgyis azon fogsz rágódni,h megcsal-e, zavarni fog,ha más pasikkal beszél és végül tönkrevágod magad az idegeskedéssel. ebben az esetben tényleg jobb ha dobod.

2010. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy ő hajlamos arra hogy igy fiúkkal barátkozik."


Most komolyan, szerinted egy önmagával tisztában lévő nőnél nem kellene, hogy világos és éles különbség legyen a barátság és a csók között? Ennek a lánynak fogalma nincsen erről, különben meg tudta volna állni.

2010. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neki 1 lány barátja van a többi fiú. Szerinte a lány barátok nem túl jók mert irigykednek stb stb a fiúk pedig nem.
2010. okt. 5. 23:29
 7/9 A kérdező kommentje:
jah félre érthető voltam, egyszer történt ilyen. (legalábbi 1-ről tudok)
2010. okt. 5. 23:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csók miatt azért még nem kéne keresztre feszíteni,és máglyán elégetni.Miért ne találkozhatna más férfiakkal is.Amit te teszel vele,az a lélek csonkítása,mintha egy madárnak levágnád a szárnyait.Ezek szerint csak így tudsz uralkodni rajta,hogy felette lebegsz mint egy sötét árny.Egy számító ember vagy,aki tudatosan ríkatja a barátnőjét,csak hogy minél inkább megtörjön.Neked nem barátnő kéne,hanem egy guminő.
2010. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Egyre mélyült a kapcsolatunk bár én bizalmatlan voltam ami nagyon rossz." Már bocsi, de ebben benne van a válasz. Eleve bizalmatlan voltál vele szemben a megcsalás után. Szóval nem értem miért nem szakítasz vele. Főleg, hogy most Deja Vu érzésed van megint. Az érzések nem mindig hazudnak, de a férfi létedre nem állsz a sarkadra akkor újra férfiasságod fogja taposni a barátnőd. Eleve már akkor felmerült benned a szakítás gondolata. Nincs min tovább gondolkodni nem lesz jobb attól csak rosszabb lesz. 30/N.
2010. okt. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!