Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Nehéz a döntés!

Mi legyen? Nehéz a döntés!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy apai ágról van két félnővérem!

Mindkettőnek van családja, az egyiket ismerem is, köszönő viszonyban vagyunk, a másikat egyáltalán nem ismerem!

Szeretném ha jóba lehetnék velük,de nehéz hogy én lépjek!

És nem vagyok hozzá elég bátor!

Akit ismerek vele régen jóba is voltam néha megcsinálta a hajamat de azóta eltelt párév nem kerestem!

Most viszont kicsit ha meglátom nagyon szeretnék vele beszélgetni vagy bármi!



18/L


2010. szept. 24. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg, mondjuk a neten lépni. Írj az iwiw/facebook/stb oldalára annak, akit ismersz. Őt mondjuk megkérheted arra, hogy ismertessen össze a másik tesóddal.
2010. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj el vagy hívd fel öket, vagy legalább azt akivel jóban voltál, és mond el azt amit ide leírtál.


Hogy szeretnél velük megismerkedni jobban, vagy közelebbi kapcsolatot tartani, ,mert rokonok vagytok.

2010. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog(nak), ha jelentkezel. Előfordul néha, hogy elsodródnak az emberek egymástól, jó aztán újra összejönni. Bátorság!
2010. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De a másik nővérem akit nem ismerek azt mondták nagyon mogorva!!:S engem meg kifejezetten utálhat!!:(

A másik viszont ő rendesebb!

2010. szept. 24. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld összehozni, hogy együtt találkozz mindkettővel. Lehet, hogy akkor a mogorvább is normálisabban fog viselkedni, ha látja, hogy a másik tesója kedvel.
2010. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy mogorva?

És miért utálna téged?

2010. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anya
2010. szept. 26. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukád ilyen jól ismeri a féltestvéred?


Vagy csak nem akarja, hogy összejárjatok? Nem lehet, hogy a sértettség beszél belőle, vagy féltékeny? (Esetleg apukás anno sokat foglalkozott a másik 2 gyerekével, vagy ilyesmi.)

2010. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!