Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy lánybaa. Magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy lánybaa. Magam sem tudom mit csináljak. Segítenél?

Figyelt kérdés
Az egész a csaj házibuliján kezdődött még augusztusban. Vele voltam, ment a flört, később megcsókoltam, végül befeküdtünk az ágyába, és ott ment tovább a csóktéma. semmimás. átkarolva feküdtünk és smároltunk. imádtam :D:D olyan aranyos volt *.* én ott mondtam neki hogy szeretem, bár ez kicsit hülyén hangozhatott, annak ellenére, hogy egy hete sem volt hogy megismertem. de ő csak megkérdezte hogy: tényleg szeretsz?. mondom: igen.. és megpuszilt *.* utána tovább feküdtünk, majd el kellett tőle válnom, mert haza kellett indulnom. másnap találkoztunk, és olyangázvolt a szitu, egyikünk se szólt a másikhoz, igazából szerintem mind a ketten attól féltünk, hogy a másik mit érez így. később msn-n letisztáztuk a dolgokat, én elmondtam mit szeretnék, de ő nem. végül barátok maradtunk. egyre ritkábban msneztem vele, nemrég ujra találkoztunk, de ismét olyan kínos volt :S köszöntünk, és hellószia. Én akarom őt, mit csináljak, nyuszi vagyok. 1 hónap múlva újra látom, egy buliban. segítsetek nekem.
2010. okt. 5. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha olyan dolgot csinálsz ami eltérő a megszokottól kinevetnek, és nemhinném hogy ne mondaná el a legjobb barátnőjének, ő meg tovább, és tovább és ááá."


Tényleg, jééé. Ez itt nem a középkor, hanem a XXI. század, amikor is megszűnt az egyéniség fogalma. Az a valaki, aki a divatot követi, aki attól eltér, az már ciki, ugye? Meg ez a továbbadja szöveg is. Elmondja a legjobb barátnőjének, az meg tovább. Na és? Mégis, mi rossz történik, ha így lesz?

2010. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát barátom ha ez itt a kamaszkor akkor fogod a telefont és felhívod! légy tökös! ha meg nem vagy az akkor álmodozz és várd meg még vki bátor bikagolyó lesz és lenyúlja előled:)

a levél alatt emailt értettem nem libatollal írt iniciálés levélre...

2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha eltérsz a megszokottól akkor kinevetnek???!!! . és ha beleolvadsz a megszokott emberek közé akkor hogy fogsz kitünni közülük?hogy fogod felhivni a figyelmét?mitől fog különlegesnek tartani? gondolkodj el ezen és vmi olyan módon mutasd ki a szereteted amit még senkitől sem kapott meg
2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!