Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy beleestem? Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy beleestem? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamtársamról van szó. Elég kicsapongó életet él. Majdnem minden nap kocsmába jár, cigizik, a füvet is kipróbálta, és elvont zenéket hallgat, mint pl. Marilyn Manson. Még mielőtt valaki írná, nem góth az illető,csak szereti ezt a műfajt.

És nekem egyáltalán nem jönnek be az ilyen pasik, de Ő mégis kivétel.


2010. aug. 12. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nemgáz beszélgesevele és találkozzatok :D sok szerencsét :D
2010. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Marilyn Manson miért elvont? Mi az hallgatjuk a templomban vasárnapi mise közben.
2010. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vonzalom, az "csak" vonzalom (bár szükséges és fontos ez is), magát a vonzalmat nem irányítod, csak a cselekedeteidet, hogy akarsz e kapcsolatot, vagy nem. Ha nem lesz ebből semmi, akkor majd végül kitörlődik az agyadból. Ha beszélgetsz vele és megismered, akkor majd jobban el tudod dönteni, hogy túlságosan kicsapongó életet él-e, vagy esetleg nem menthetetlen, és boldog tudnál lenni mellette, mert ez hosszabb távon fontos szempont, butaság, mikor emberek együtt járnak, holott tudják, hogy túlságosan különböznek, és azt is, hogy úgysem változnak meg, és ettől boldogtalanok. MM nem elvont, és szerintem nem is nevezhető igazi goth-nak. Én elvetemült zenét hallgatok, de sosem voltam részeg, és sosem drogoztam, szóval nem hiszem, hogy a zenének kellene a legfőbb problémának lennie esetedben.
2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezt igazából neked kell eldöntened h zavarnak-e azok amiket felsoroltál, vagy el tudod fogadni. Ha szeretsz valakit, nem azért szereted amilyen zenét hallgatk, hanem ahogyan bánik veled ( szeret, megteszi amit kérsz, őszinte, hűséges, stb...) igaz ehhez már kapcsolat kell...
2010. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok, csak bátran próbálj meg beszélgetni vele erről
2010. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manson mért elvont... ajánlani tudom akkor neki a "The Agonist"-ot x)

amúgy meg szerintem egyáltalán nem gáz. Bár... szerintem hogyha járni fogtok akkor azért mondd meg neki hogy ne kocsmázzon. (annyit) és legyen veled többet.

2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!