Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy lánybaa. Magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy lánybaa. Magam sem tudom mit csináljak. Segítenél?

Figyelt kérdés
Az egész a csaj házibuliján kezdődött még augusztusban. Vele voltam, ment a flört, később megcsókoltam, végül befeküdtünk az ágyába, és ott ment tovább a csóktéma. semmimás. átkarolva feküdtünk és smároltunk. imádtam :D:D olyan aranyos volt *.* én ott mondtam neki hogy szeretem, bár ez kicsit hülyén hangozhatott, annak ellenére, hogy egy hete sem volt hogy megismertem. de ő csak megkérdezte hogy: tényleg szeretsz?. mondom: igen.. és megpuszilt *.* utána tovább feküdtünk, majd el kellett tőle válnom, mert haza kellett indulnom. másnap találkoztunk, és olyangázvolt a szitu, egyikünk se szólt a másikhoz, igazából szerintem mind a ketten attól féltünk, hogy a másik mit érez így. később msn-n letisztáztuk a dolgokat, én elmondtam mit szeretnék, de ő nem. végül barátok maradtunk. egyre ritkábban msneztem vele, nemrég ujra találkoztunk, de ismét olyan kínos volt :S köszöntünk, és hellószia. Én akarom őt, mit csináljak, nyuszi vagyok. 1 hónap múlva újra látom, egy buliban. segítsetek nekem.
2010. okt. 5. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 hónap? :D Addig lecsapja a kezedről egy másik pasi. Ha tényleg akarod, nem vársz egy hónapot, főleg nem egy házibuliig.
2010. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem atomrészegek voltatok! :D
2010. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

csatlakozom! nehogy egy hónapig várj!

írj neki egy levelet. benne minden érzéseddel gondolatoddal. aztán majd lesz vmi.. ha nem kellesz neki, akkor 1hónap múlva se lesz más a szitu, addig meg csak kínzod magad ezzel a dilemmával

2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemvoltunk részegek.. legalábbis ő nem ivott tudtommal, és énsem.
2010. okt. 5. 22:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem B-vel kezdődik a beceneved?:D
2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
levelet? ez nem a középkor, ez itt a kamaszkor :D:S ha olyan dolgot csinálsz ami eltérő a megszokottól kinevetnek, és nemhinném hogy ne mondaná el a legjobb barátnőjének, ő meg tovább, és tovább és ááá.
2010. okt. 5. 22:40
 7/13 A kérdező kommentje:
nem Bvel :D
2010. okt. 5. 22:41
 8/13 anonim ***** válasza:
neeeeee. már majdnem magamra ismertem:\ :D
2010. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
óh 1 hónap a francokat..... kiszámoltam 2hét 4 nap :D
2010. okt. 5. 22:42
 10/13 anonim ***** válasza:
előszöris, nézd meg a Randiguru című filmet. utána gondolj ki vmi jókis programot aminél nem kell annyit beszélnetek,pl egy diszkó vagy mivel h látom h enynire fontos a lány, csinálj egy saját házibulit , ha egyre gyakrabban találkoztok akkor egyre kesvesebbet igyatok, és egy idő után alkohol nélkül is meg lesz a bátorság h egymáshoz szóljatok :) .és fogadj meg egy tanácsot : csak uugy ronthatod el amit mondani akarsz ha félsz bármit is mondani. önbizalom mindig legyen, attól leszel ellenálhatatlan ha látszik rajtad h nem bír zavarba hozni. Ez a felfogás eddig mindig bevált nálam és nem volt olyan lány akit ne tudtam vna megcsókolni már az első alkalomnál.ez halál komoly.nézd meg a filmet és legyél te a randiguru :) sok sikert,a végén ugyis te nyersz,cask ez járjon a fejedben ;)
2010. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!