Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg azt gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg azt gondolják, hogy nem szabad azt csinálni, ami egy férfinak jó, mert akkor pickme nők lesznek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a férfiak mindenért is megvannak szégyenitve, de hogy a nők egymást is lehúzzák az végképp a legalja.
2023. márc. 2. 10:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Ezt hol olvastad?
2023. márc. 2. 11:21
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolatok terén a mai kérdések sem hoztak semmi érdekeset, viszont legalább tanultam új kifejezéseket, nem is egyet
2023. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a becsicskulásra értik, de nem mintha neked foglalkoznod kéne vele, mert senki a való életben nem mond ilyeneket.


Becsicskulásnak ebben az esetben pedig az számít hogy az adott pick me nő olyan nőgyűlölő mint egy átlag soviniszta férfi; azzal próbál a férfiak kedvében járni, hogy leszólja a többi nőt, míg magát inkább a férfiakhoz sorolja. Ez pedig patkány viselkedés, még akkor is, ha neked, meg az egyszerűbb férfiaknak imponál.


Gondolom neked is megvan a véleményed az olyan férfiakról akik azzal a szöveggel akarnak bevágódni a nőknél hogy "oh tudom, hogy a többi férfi lusta dög, akik nem hajlandóak házimunkát végezni, sőt, ösztönlények is, hiszen a pnaimádat hajtja őket, de én nem ilyen vagyok!! én egy normális emberi lény vagyok, pont úgy, mint te/a többi nő!! esküszöm hogy nincs semmi közös bennem, meg azokban a fél állatokban!"

Gondolkozzál egy kicsit: ha az ilyen férfiakat elkezdenéd kritizálni, akkor azt féltékenységből tennéd? Az lenne ilyenkor az elsőszámú bajod, hogy irigy vagy ezekre a menő alfa szexistenekre, akihez te sosem fogsz felérni? Vagy az a bajod, hogy ez a férfi egy féreg, akiben annyi érték sincs, hogy önállóan szedjen fel valakit, hanem arra kell támaszkodnia, hogy a komplett férfi nemet ócsárolja...


De mint mondtam, ez a pickmezés kibszottul nem létezik a valóságban, szóval ha képes vagy elszakitani magad a nettől néhanapján, akkor nem lesz hatása az életedre.

2023. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

"de hogy a nők egymást is lehúzzák az végképp a legalja."


Töredék annyira sem, mint a férfiak egymást. Pontosabban az incelek a normális férfiakat.

2023. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gondolataitokat, érthetőbb mostmár a kifejezés és ami mögötte van :)
2023. márc. 2. 12:58
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:

A pickme a nem azt jelenti, hogy olyat csinál, amit a férfiak történetesen szeretnek, vagy ha valaki vonzó.

Hanem hogy más nőket vágnak a busz elé mindenféle káros baromságokkal, csak azért, hogy saját magát kedvezőbb színben tűntesse fel a férfiak előtt, és hogy a férfiak őt válasszák/kedveljék. "Én nem olyan vagyok, mint a többi lány, én két pofára iszom a sört és nagyokat fingok videójátékozás közben és még bugyit se hordok, míg ezek csak salátát esznek meg ha megcsalták a csajt, az az ő hibája, biztosan nem volt elég vonzó a párjának stb stb).

Amúgy nem tudom, feltűnt-e valakinek, de ezek a hardcore pickme-k mindig szinglik. Így előadják, hogy ők így mekkora expertek a párkapcsolatokban, hogy melyik miért nem működik, és melyikben miért a nő a hibás, és hogy a férfiak mit akarnak valójában és ott van a pasik s-ggében, aztán mégse kell senkinek mert a legnyomorultabb pasik is csak havernak tekintik. Aztán persze sírnak, hogy miért, hát mert aranyom, ha haverkodsz a pasikkal és úgy viselkedsz, mintha egy lennél közülük, akkor nem vagy randipartner, hanem csak egy a haverok közül. Ennyi.

2023. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Velem is pont ezt történt pár hónapja , próbál leutánozni,lehuzni ,megszégyeníteni!

Minnél többen figyeljenek fel rá és minnél több férfi.

Posztol és lejárat míg én ritkán posztolok.

Töröltem, tiltottam más oldalról ugyanezt teszi.

2023. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!