Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg azt gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg azt gondolják, hogy nem szabad azt csinálni, ami egy férfinak jó, mert akkor pickme nők lesznek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a férfiak mindenért is megvannak szégyenitve, de hogy a nők egymást is lehúzzák az végképp a legalja.
2023. márc. 2. 10:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A simp nem ugyanez?
2023. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Levezetnéd a logikát?
2023. márc. 2. 10:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A pickme-ség nem ezt jelenti... hanem azt, hogy a másik nőt degradálja és a tipikusan nőinek tartott tulajdonságokat fikázza csak azért, hogy bevágódjon a pasiknál és elvigyék. Egyébként pont a pickme-k húzzák le a nőket. Az meg nekem férfiverziós inverzben sem lenne szimpatikus, hogy vki csak azért, hogy szerezzen magának valakit, elkezdene vekengeni, hogy "Én más vagyok, mint a többi férfi, mert nézek romantikus filmeket, meg nem vagyok bunkó, válasszengemléccccilécccciiiiiiiii"...
2023. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem logika, hanem ugyanezt mondják a normális értékrendű férfiakra. Aki meglátja saját magától a szexuális zaklatást. És mindentől függetlenül elítéli. Akkor ő rögtön simp.
2023. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 Az emberek mindig másra vetitik a félelmeiket. Ha a pickme nő degradálja a nőies, vonzó nőt, akkor persze, hogy őt fogja pickmenek hívni, hiszen igy tudja megvédeni magát, nehogy kiderüljön, hogy irigy a vonzó nőre, egyszerűbb lehúzni.
2023. márc. 2. 10:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti a pickme, ezt ki is fejtették előttem. Egyébként meg úgy viselkedek, amilyen vagyok, mert úgy kell szeretni. Nem fogok senki kedvéért sem játszmázni vagy megjátszani magam.
2023. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Hát ja a feministák se tudják hogy mit akarnak igazán. A nőknek legyen jobb. Kb ennyi a közös bennük. Aztán hogy ki femináci, és kinek vannak korrekt igényei azt embere válogatja.
2023. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5: de ez nem ilyen egyszerű. A pickme-nek van egy definíciója, ha utánaolvasol rendesen, egyértelmű, hogy nem annak a megfelelője, hogy vonzó nő. Az konkrétan abból jön, hogy a nő úgy viselkedik nyilvánosan, hogy egyértelmű, hogy árulja magát a férfiaknak, hogy "pick me, pick me - engem válassz, engem válassz!" Vonzó nő is lehet olyan, aki támogatja a többi nőt és nem megy le kutyába azért, hogy őt válasszák a pasik. Sőt amúgy ez csúnya dolog lesz tőlem, de pont a rondább nők közül több lesz a pickme csaj, mert a szép nőnek legtöbbször nincs szüksége arra, hogy "reklámozza" magát pasiknak.

Aki meg tényleg pickme, az az, aki ilyeneket mond, hogy "én nem vagyok olyan, mint a többi nő, mert én szeretem a focit, megnézem veled a forma1-et, de közben házias vagyok, nem úgy, mint a többi ribi, levágom neked a kenyérhéját is".


Nem attól függ a pickmeség, hogy a férfi közízlésnek a nő mennyire felel meg, hanem a viselkedéstől. Lehet vki úgy is bombanő meg férfiaknak megfelelő, hogy ez saját magából jön ls önazonos. Meg van az is, aki emellett még a többi nőt fikázza, hogy ő sokkal értékesebb náluk, és miért ő a tökéletes választás a férfiaknak... amikor látod, hogy jobbára csak megjátssza magát azért, hogy legyen már végre pasija vagy hogy több pasiból tudjon válogatni.

2023. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj miatta.
2023. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, miért gondoljátok ti férfiak azt, hogy a nők minden gondolata, megmozdulása körülöttetek forog? Bszarás már
2023. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!