Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a feleségetek azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségetek azt mondaná inkább menjek kurvához, mint nyúljak hozzá, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
De ha nincs libidója, mit tehet? A legmegfelelőbb ok arra, hogy miért nem szexel valaki, az a libidóhiány. Miért nem eszel? Mert nem vagy éhes. Ezért mondom a válást.
2023. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

Semmit sem szed.

Tudja, hogy így romlik a kapcsolat, de nem tud mit csinálni.

2023. márc. 1. 12:56
 33/63 A kérdező kommentje:
Én 36 ő 39.
2023. márc. 1. 12:57
 34/63 A kérdező kommentje:

És nem szeretném, hogy mindenféle drogot beszedjen, mert nekem nem jó így.

Azért a testét ne tegye tönkre.

2023. márc. 1. 13:00
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha rá nincs semmilyen hatással a gondolat, hogy kurvázni jársz, ott már érzelem sincs.
2023. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy anno én is így álltam az antidepresszánsokhoz. "Persze, jól leszedálnak, bedrogoznak, semmivel sem jobb ez, mint a heroin".

Aztán tarthatatlanná vált az asszony állapota és elkezdte szedni. Alacsony dózison. Az első 2-3 hét pokoli volt, kb végigbőgte az egészet, tiszta érzelmi hullámvasút volt az egész. Aztán megnyugodott és elkezdte ontani magából az elnyomott érzelmeket, gondolatokat. Amit 5 év pszichoterápiája nem tudott kioldani, azt az antidepi és a (heti rendszerességű!) kongitív terápia 1 év alatt durván elrendezte.

A libidója persze a gyógysze rmiatt rottyon volt, de igazából előtte a szorongás miatt is. Aztán 1 év után lejött a gygóyszerről (pszichiáter felügyelete mellett, természetesen a terápia ment tovább) és voilá, létrejött egy nem szorongó, vággyal rendelkező asszonypajtás.


Ott van a gond az ilyen drogokkal, ha megoldásként probáljk szedni, nem pedig kezelést segítő eszközként. A terápia segített a nőnek, nem a bogyó, a bogyó csak lehetővé tette azt, hogy tudjon haladni a terápia.

Szóval nem ördögtől való, csak figyleni kell rá.


Az meg, hogy ne tegye tönkre a testét ilyesmivel... na, mert az az érzelmi állapot, amiben a házastársát prostizni küldi, az talán jót tesz neki? Hát nem.

2023. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
76%
Kérnék egy kis aprót kurvázni, mert én engedelmes ember vagyok.
2023. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

27: "Az a baj a terápiára nem lehet elvinni, mert pénzkidobásnak tartja."

32: "Tudja, hogy így romlik a kapcsolat, de nem tud mit csinálni."


Pontosabban nem akar.

Miért? Mert nem ér neki annyit a kapcsolat, hogy egy szalmaszálat is keresztbe tegyen érte. Hogy egy fillért is ráköltsön.

Ezért a házasságért kéne a férjnek küzdenie????

2023. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
94%

2 éves házasságban még javában a rózsaszín ködben kellene élni és elvileg nagyban szexelni!

Mi lenne veletek 20 év múlva?

Az sem mindegy hogy a randizgatások idején (házasság előtt) mennyi szex volt? Mert ha akkor is csak havonta 2x találkoztatok és akkor volt szex, akkor gyakorlatilag most is annyi van, csak most együtt is életek.

Azt kell megvizsgálni hogy a megismerkedésetekhez képest mennyivel csökkent le. Mert ha mindig is ennyi volt csak akkor nem tűnt fel, mert nem értetek rá találkozni, akkor nem kell csodálkozni.

Egyébként van olyan is hogy korai klimax vagy a perimenopauza amikor idő előtt csökkenhet a libidó (39 évesen már lehet ilyen). Lehet hormonszinteket nézetni, abból kiderül.

2023. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
74%
Venném a kabátomat meg a cipőmet
2023. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!