Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a feleségetek azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségetek azt mondaná inkább menjek kurvához, mint nyúljak hozzá, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
90%

16-os, ha a nő felismeri, hogy szakemberhez kéne fordulnia (vagy legalább tőlem elfogadja ezt a javaslatot), akkor még egyet is értenék veled.

Amit a kérdező ír, annak alapján ezt kizártnak tartom. A férjét elutasítja és azt mondja, hogy inkább menjen prostihoz, mint hogy őhozzá nyúljon. Ebből elég egyértelmű, hogy az ő gondolkodása az, hogy ő semmit nem akar változni, a férje fogadja el, hogy nincs szex vagy oldja meg máshogy, mással. Úgyhogy itt pont a feleség rúgta fel, hogy jóban-rosszban össze kéne tartani. Abból indul ki, hogy ez NEKI nem probléma, és sz...ik rá, hogy a férjének, mint minden normális férfinak, ez probléma.

2023. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nem fergeteges, orgazmusokkal teli együttléteket utasít vissza.
2023. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
79%

17 "Ha a libidóval van probléma, vagy asszexuális, akkor azt hogyan lehetne helyrehozni 16-os? Legyenek nyitott házasságban? Akkor inkább a válás."


Öhm... aszexuális? Hát azért az erősen kiderült volna már házasság előtt is:D

Libidócsökkenést meg millió dolog okozhat, pl kapásból depresszió, szorongás, stressz. Ezek meg mind kezelhető dolgok.


21. fölösleges egy kiragadott omndatból ekönyvelni az egész embert.

Az én feleségem is küzdött szorongással, mondott ő is baromságokat. Amikor arról volt szó, hogy legyen normális életünk, én is megkaptam, hogy "Jólvan, akkor hagyjál el" meg "jólvan, akkor keress mást és szexelja zzal".

Aztán elment szépen pszchológushoz, kigyógyult a szorongásból és megköszönte, hogy nem vettem komolyan amit az érzelmi viharai kellő sközepén mondott.


Föl kéne ismerni mikor mond józan gondolatokat egy nő és mikor nem. Márpedig egy szorongó vagy depressziós nő hajlamos érzelmi végletekre, kirohanásokra.

Viszont ezt a Kérdezőnek is tudnai kell, mert egy ilyen szorongás nem pikk-pakk alakul ki, szóval a nyakamat tenném rá, hogy nem ez az első ilyen érzelmileg problémás helyzet.


Én átmentem a KÉrdező általl elírt helyzeten, szó szerint ismerem az ilyen kijelentéseket, volt hozzájuk szerencésm. Pontosan ezért tudom, hogy megoldható.

Persze szakemberhez fordulni nem egyszerű döntés, erőszakkal nem lehet rákényszeríteni snekit. De meggyőzni meg lehet.

2023. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derült volna ki, hogy aszexuális? Vannak szex-negatív, szex-semleges, szex-pozitív aszexuálisok. Ha ő semleges vagy pozitív, a párja kedvéért szexelhet.


Bár mivel az emberek többsége nem ássa magát ebbe bele, szerintem több aszexuális lehet, aki nem tudja magáról, csak úgy van vele, hogy neki soha nem volt fontos a szex.

2023. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
25%

24, azér tlássuk be, ez bőőven ritkább, mint pl egy egyszerű szorongó nő:D Kérdezz meg10 nőt, 4nek a táskájában tuti lesz valamiféle nyugtató vagy antidepresszáns.

ha pedagógus, akkor 10ből 9nél:D

2023. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek nőket, akik antidepresszánst vagy nyugtatót szednének. Max nagyon öregeket.


Hidd el, gyakori. Pont azért, mert nem is tudják. Ez az elvárás, az emberek nem is gondolkodnak, hogy mi bajuk lehet. És ez nem csak a szexszel van így.

2023. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Az a baj a terápiára nem lehet elvinni, mert pénzkidobásnak tartja.
2023. márc. 1. 12:44
 28/63 anonim ***** válasza:
83%

26, hát igazából sem az aszexualitásra, sem a nyugattó szedésére nem fogunk érdemi és reprezentatív mintát találni, tekintve hogy az egyik rejtett, a másik szégyelt. Bár az altó/nyugtatófüggőségre van konkrét adatunk, Zacher Gábor szerint nagyjából 70.000 nyugtatófüggő van az országban. Oké, a 10/4 nővel valóban erősen fölé lőttem. Tegyük hozzá, hogy sok pedagógus ismerősöm van, köztük viszont a 10/9 az teljesen legit szám :D


Mindegy, a kérdésre fókuszálva: Akkor is teljesen értelmetlen mindenféle előítélet és prekoncepció alapján felbontani a házasságot, sokkal célravezetőbb lenne alaposan átrágni a témát és kideríteni, hogy miért mondja azt amit. És nem, az, hogy nincs libidója az még nem az ok, az még mindig csak a tünet, ami miatt mondja.

2023. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
27, és amikor azt mondod neki, hogy azt látod, hogy pusztul le a kapcsolatotok és nem akarod, hogy tönkremenjen a házasságotok emiatt, arra mit mond?
2023. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
94%

Nem válaszoltál a #19-es kérdésemre!

Nem mindegy hogy szed e valamilyen gyógyszert?! Sok gyógyszer van ami eleve okozhat libidócsökkenést.

2023. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!