Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondták ezt. Mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták ezt. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Szüleimmel megbeszéltem, h 29-én barátnőm nálunk alszik, mert lesz egy kirándulás, korán megyünk, és nincs busza... de mikor ezt így mondták, hozzátették, hogy: "Nyugodj meg,nem vagyunk maradiak!" ezalatt mit értettek ?? 14/F
2010. okt. 5. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Kúrjatok.
2010. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:04


+1

2010. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
egyet értek az elsővel, és intellektuálisan támogatom :D
2010. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert régebben nem volt ilyen hogy ott alszanak egymásnál mert fúúú hát nem szabad...blablabla...

Mostanában meg teljesen elfogadott és erre mondták hogy nem maradiak.


Magyarul: nyugodtan lefeküdhettek ha akartok.

De mivel fiatal is vagy meg ez nem is esett le neked ezért sztem várjatok még vele, de ti dolgotok

2010. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,kb áldásukat adták arra amit első írt.
2010. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a szüleid valószínűleg sokkal normálisabb gondolkodásúak, mint a mai szülők egy része...
2010. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nyugottan lefektetheted a lányt, ha akarod. ezt mondták árnyaltan.
2010. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Bele se merek gondolni mit értettek ez alatt.Vannak emberek akik annyira akarnak a modern szülő szerepében tetszelegni,hogy átesnek a ló túlsó oldalára.Még a végén neked kell őket ráncba szedni.
2010. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Az a normálisabb gondolkodás, ha 14 évesen engedik a gyerekeknek, hogy szexljenek? Legalább felvilágosítottak titeket előtte?...
2010. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra értették,hogy nem zavarja őket ha egy lány ott alszik, nem hinném, hogy a szexre gondoltak, bár ki tudja.
2010. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!