Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis barátnőt hogyan kellene kezelni? Jó szíve van, szeretem, ill meg is mondták türelem és meg értés kell neki (19 am) hogyan?

Figyelt kérdés
Kezdjük a mai nappal: rosz kedve van valszeg hiányzom neki(táv kapcsi) ill mondtam h nyáron ösz 3-4 nap szabim lesz, mert nem adnak. Ezt a párnapot és 7 végéket fogjuk együtt tölteni.Nha szóval ezen beidegelte magát.hívtam később (gondoltam lenyugodott) de nem vette fel, megint kséőbb ráirtam msn en, erre 10 percenként irt vsiza v mit...Nha szóval hogyan kezeljem ezt? Votl aki pofont említett ill mást , nem tudom mi legyen.(szeret az tuti) ill elvből nem ütöm meg a nőket
2011. jún. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret, és bedurcizott, mert csak keveset lehet veled. Tudja, hogy hiányozni fogsz neki, és nem tud veled lenni. Te nem tudsz vele lenni többet, hiszen dolgozol és nem engednek szabira. Ez nem hiszti szerintem, érthető. Minél többet legyél vele, értesd meg vele, hogy ez van, ezen nem kell hisztiznie, értse meg, hogy te is épp olyan tehetetlen vagy. 20/L
2011. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg míg lenyugszik. Ez, hogy nem tudtok együtt lenni nem a te hibád, tehát a rád haragszik az az ő baja. Írd/mondd meg neki, hogy keressen ha normális, és már lenyugodott. Az én barátom ezt szokta csinálni és rögtön elszégyellem magam:D
2011. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen lenni :D Nem haragszom rá, csak annyira rossz mikor hiányzik és nem lehetünk együtt. Át akarom ölelni érezni az illatát, beszélgetni vele:) hmm:) Találkozzatok, öleld át, puszilgasd meg, mondd neki,hogy nem tehetsz róla, szeretnél te is vele lenni, de most csak annyi jut, amit írtál. Addig jó amíg hisztizik, mert ha már az sem, akkor nem hiányzol neki, nem érdekli, hogy találkoztok-e vagy sem.
2011. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!