Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt. Elmondta. Megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Elmondta. Megcsaltam. Nem az igazat mondtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 1éve vagyok együtt a barátommal, le is feküdtünk. Pár hónaposak voltunk, mikor megcsalt, de megbocsátottam neki, mert szeretem! Pár hónapja megromlott a kapcsolatunk, és ahelyett, h kűzdöttem vna, csókoloztam a szomszéd sráccal. Azóta megbántam 1000x! De csak annyit mondtam neki, h találkozgattunk. ő megbocsátott. Szemét alaknak érzem magam. Azóta visszazökkentünk, és újra szerelmesek vagyunk! El szeretném mondani neki az igazat, de félek, h szakít velem, és azt nem szeretném, mert túl fontos nekem. és erre nem gondoltam, mikor mást megcsókoltam. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni. Elmondjam vagy hallgassak?
2008. dec. 27. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ő hogyan csalt meg Téged? mert ha esetleg durvább módon (pl szex, petting, akármi ilyesmi, ami több egy csóknál) akkor szerintem mondd el neki... ha nem, akkor lehet, h jobb, ha hagyod..
2008. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el,akkor se lesz jobb,mert örlődni fogsz!Ha elmondod,lehet,hogy elhagy, de azt csak saját magadnak köszönheted!A gond az,hogy nem mondtad el neki rögtön,mert akkor tudtál volna arra hivatkozni,hogy Ő is megcsalt és így akkor egál!Ez viszont súlyosabb, mert hazudtál is!Nálam például nem fér bele a megcsalás!Akármennyire szeretem a másikat, ha megcsalt, akkor nem tudok benne többet bízni, és inkább szenvedek az egyedülléttől,mint attól,hogy minden percben azon rágódok,hogy hol van, kivel, mit csinál!Ettől függetlenül lehet,hogy egy csók nála belefér, de neked kell döntened,hogy vagy örlődsz vagy elmondod!Ha nem mondod el, attól még lehet,hogy megtudja,mert egyszer minden kiderül,és az rosszabb,ha mástól tudja meg!Ha elmondod, ott az esély arra,hogy szakít, de arra is,hogy nem és akkor legalább tisztáztad!Más nem tud dönteni helyetted!
2008. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát szerintem el kellett volna mondanod neki az igazat de viszont ha ő szakított volna azért veled mert csókoloztál egy másik fiúval hát akkor jó nagy igazságtalanság történt volna mert amit neki szabad azt neked is !! szerintem ne furdaljon téged az hogy megcsaltad a barátod én is ezt tenném a helyedbe bár nem vigasztalana hogy ezt müvelte velem de így legalább ő is tudja azt hogy nem érdemes packázni !! szerintem mond el neki ha nem érti meg és szakít veled egy olyan dolog ért amit ő is megtett akkor nem éri meg veled maradjon :)
2008. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki,ő is elmondta, én megbocsátanék neked kislány:-)
2008. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Smárolt egy buliban...és ha nem kérdezek rá hónapokkal később,tán még most se tudnám...én elmondanám,mert nehezek az éjszakáim,de félek a következményektől...Szeretem!!
2008. dec. 28. 08:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Tul.képpen lehet,h nem is csaltam meg,mert nem én csókoltam...és nem is viszonoztam,de én annak veszem,h megcsalás...reménykedem,h lezárhatom vele a régi dolgokat,és az új dolgokra koncentrálhassak Vele...hasznos válaszokat kaptam,köszönöm...
2008. dec. 28. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor így mondd el neki, hogy nem te csókoltál,és nem is viszonoztad.Bár így nem értem,miért érzed megcsalásnak...


Velem is történt ilyen,az iskolában.Egyszerűen odajött hozzám egy fiú,és megcsókolt.Én elmondtam...ez nem megcsalás.

2008. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megmondtam anno a páromnak,hogy ha egyszer megcsal,akkor én is megteszem,hogy érezze,hogy miyen szar érzés,aztán kivágom,mint macskát szarni!Ezzel kicsit elkéstél, de Te csak visszaadtad!Ne aggódj, főleg,hogy Te nem is csókoltál vissza!
2008. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam...megbocsátott!!Köszönök minden bátorító választ!!
2008. dec. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!