Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy, egyszerűen nem merem elő venni a farkam a barátnőm elött, pedig már célzásokat is tett hogy ugyse mered meg ilyesmi, de egyszerüen nemtom szégyenlős vagyok vagy mi mért vanez? Hogy tudnám le küzdeni?

Figyelt kérdés

(F/19)

lehet hogy gáz hogy már ennyi idős vagy és még nem csináltam ient,de nem érdekel ,de most kéne valami segítség hogy egyáltalán bármit tudjak csinálni


2010. okt. 5. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
Basszus! Ha ennyire gátlásos vagy, aklkor igyál meg 3 felest, vedd elő és add a szájába! Utána már könnyebben fog menni!
2010. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem elővenni kell!


Hanem pettingelni, szeretkezni, és LEVETKŐZNI.


Nem kell erőszakoskodni de ha túl sokat totojázol, akkor az visszaüthet.


Hajrá!

2010. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nem mered, mert problémáid vannak a farkaddal, akkor csináld azt, hogy úgy veszed le a gatyát, hogy nem nézel le, csak letolod és kész, ne nézzd meg.

Szerintem hatásos lehet.

17/L

2010. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
El sem hinném ha nem látnám, hogy valaki képes ilyet fel tenni a neten kérdés ként xD
2013. okt. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!