Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le lehet élni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le lehet élni az egész életet egy társ mellett?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk, már arról beszélünk, hogy együtt megyünk felsőiskolára (mind1 melyik város de együtt) , beszéltünk nem egyszer hogy hogyan is lehet majd megoldani az összeköltözést és mindezt nem a "de jó lenne" jelleggel, és ha egy pillanatra bizonytalanul mondanám a házasodást megsértődne, mert alapvető nála hogy házasok leszünk és hogy attól fél a legjobban hogy egyszer ráunok. És én is ugyanezt gondolom szóval tényleg komoly. 3 hónapja vagyunk együtt és sokak szerint ez csak fellángolás de amióta járunk közel minden nap találkozunk és egyik nap sem volt eddig laposabb...

Mindkettőnknek ez az első komolyabb kapcsolat, pl neki első csók velem volt és egymással vesztettük el.


2010. okt. 5. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves korom óta vagyok a párommal, most 37 vagyok. Mikor megismertem, tudtam, hogy ő az igazi. Viszont azt is éreztem, hogy nem lesz könnyű, mert nekem ő volt az első, és a kíváncsiság más férfiak iránt majd nem hagy nyugodni. Nagyon boldogan élünk, de mostanában tényleg egyre többet gondolok arra, hogy jobb lett volna ha élek még egy kicsit a házasság előtt. Persze ez nem jelenti azt, hogy megcsalnám. Sok sikert nektek, én még csak a fél életnél járok, idáig azért sikerült:)
2010. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én amióta vele vagyok töretlenül hiszem, hogy le lehet csak mások véleményére voltam kíváncsi.

2010. okt. 6. 15:44
 13/13 anonim válasza:
Igen.
2013. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!