Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek le lehet élni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le lehet élni az egész életet egy társ mellett?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk, már arról beszélünk, hogy együtt megyünk felsőiskolára (mind1 melyik város de együtt) , beszéltünk nem egyszer hogy hogyan is lehet majd megoldani az összeköltözést és mindezt nem a "de jó lenne" jelleggel, és ha egy pillanatra bizonytalanul mondanám a házasodást megsértődne, mert alapvető nála hogy házasok leszünk és hogy attól fél a legjobban hogy egyszer ráunok. És én is ugyanezt gondolom szóval tényleg komoly. 3 hónapja vagyunk együtt és sokak szerint ez csak fellángolás de amióta járunk közel minden nap találkozunk és egyik nap sem volt eddig laposabb...

Mindkettőnknek ez az első komolyabb kapcsolat, pl neki első csók velem volt és egymással vesztettük el.


2010. okt. 5. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jah, biztosan.
2010. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 18/f
2010. okt. 5. 15:39
 3/13 Moszuke ***** válasza:
81%
szöveget nem olvasom el, nincs kedvem. de a válaszom igen.
2010. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse!:D

Egyébként lehet:)

2010. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem most bomlik fel a kapcsolatom az életem egyik legnagyobb szerelmével, 15 év után, szóval nem. 32/f
2010. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz szerinte: igen. De egyet ne felejts el: lakva ismerszik meg az ember igazán.
2010. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben vagyok én is, és a válaszom egyértelműen igen!
2010. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is , csak nagyon nehéz megtalálni azt akivel le tudod élni . Sok kompromisszum van és sok ember sohase találja meg azt az egyet még akkor se , ha épp úgy hiszi .

Én is minden kapcsolatomban csak reméltem hogy az lesz , de eddig mindig bebuktam :)

A mostani kapcsolatomban meg majd kiderül , bár eddig minden happy sokkal inkább mint bármilyen eddigiben :)

2010. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, de kicsi rá az esély... én is ugyanezt éreztem az első kapcsolatomnál, még másfél,2 év után is...aztán rémálommá változott...3 és fél év után lett vége és most ott tartunk, h gyűlölöm az exemet, és gyakorlatilag rettegek tőle, mert egy elmebeteg és félek, h meg akar majd ölni...
2010. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de akkor nagyon stimmelnetek kell! Ha fiatalon jöttök össze akkor az esély minimális! Kell hogy kitomboljátok magatokat, mert különben később jön elő, hogy de szeretnék....
2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!