Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mit szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szerettek egy csajban? Ha mindent rátok hagy vagy féltékenykedős?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megbízik bennünk, és ha mi is bízhatunk benne.
2010. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van önálló véleménye is, amit megmond mindig, és megbízik bennünk.
2010. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vuuuk ***** válasza:

ez két negatív dolog amit írtál.

Az én bartnőm is ilyen, igaz nem mindig, de szokott ilyen lenni! de mint írtam ez két negatívum! mellette én a bartnőmbe sok pozitív dolgot is felfedeztem.

Te se vagy tökéletes, én se, senki! Mindenek van hibája!

Azt kell eldöntened, hogy miért féltékenykedik?

mert találkozol a haverokkal? vagy mert más lánnyal? vagy mi?

miért hagy rád dolgokat? nem akar veszekedni? nincs önálló gondolata? durcizni akar? lelki-terror?

ezeket tisztázd le magadban, aztán ha negatív eredmény születik, beszélj vele hogy változtasson rajta!

2010. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elsőnek igaza van de pl:én szeretem ha kicsit féltékeny is mert, akkor tudom, hogy fontos vagyok neki:) De nem szeretem ha mindent rám hagy, legyen neki is önálló döntése, akarata.


16/F

2010. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!

Az arany középút az igazi. Legyen önálló véleménye, akarata és egy kicsit legyen féltékeny is! Így látom, hogy szeret engem és fél tőle, hogy egy esetleges vetélytárs elhappol az orra elől.

Ugyanakkor ne vigye túlzásba sem! Ne legyen az, hogy egy cseppnyi szabadidőm se legyen és mindenről el kelljen számolnom, amit nélküle csinálok! És ha esetleg egy lánnyal beszélgetek és jól megértjük egymást, abból se csináljon balhét később!

2010. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a féltékenység legapróbb jelére is dobom az illetőt...egyszer már megszívtam ezzel


21/L

2010. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tiszteletben tartja a szabadságom, de úgy, hogy közben kimutatja ragaszkodását.

Mindent meg lehet beszélni, de ügyelni kell a csomagolásra mind a két félnek.

2010. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ezen nagyon gondolkodni. Olyan amilyen, ha meg túl féltékeny akkor legfeljebb szakítunk.


Meg ez a 2 extrém pont nem a legjobb, nem kell mindent hagynia.. de nem feltétlen kell hogy féltékenység miatt legyen ha nem tetszik valami. Normálisan is meglehet beszélni

2010. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!