Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Mit szerettek egy csajban? . Mit vartok el lany barataitoktol?

Figyelt kérdés
nagyon erdekel, hogy mit ertekeltek egy csajban...lanyok is irhatnak...Pl: legyen vicces, megerto, nem nyalas...sok valaszt kerek es lehetoleg komolyakat:) 19/L...nagy baj, ha nemvagyok olyan mint az atlagos csajszik?...ugyertem fius csaj vagyok...nem szeretek orakig vasarolni, imadom a sportot, a forma1et,szeretem a piat(ck mertekkel), nem szeretek nyalas filmeket nezni, minden zenet meghallgatok, de inkabb a rock fele hajlok...es nem tudok haragot tartani...velemenyeket kerek:)
2010. febr. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeressen sz*opni!
2010. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem baratnorol beszeltem...ck sima haverinarol:)
2010. febr. 17. 14:14
 3/7 Krisipoke ***** válasza:
hát az a minimum, hogy ne írja azt, hogy 'ck' csak helyett.
2010. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert ne?...mi sosem rovidithetunk?...irjatok kerlek
2010. febr. 17. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos hogy ne legyen egy (elnézést a kifejezésért de ezekre nem tudok mit írni, mostanában sajnos ez a divat...:) sipíkolós divat ribanc, lehessen vele normálisan beszélgetni bármiről, humorérzék persze nagyon fontos, jó ha hasonló a zenei ízlése (ez mondjuk nem a legfontosabb) hát nekem kb ennyi 18/F
2010. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit szeretek egy csajban...?Leginkább magamat.
2010. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 somebodysomewhere ***** válasza:
Én mondjuk pasiban vagyok ilyen, hogy kicsit rock felé, de bármilyen zenei stílus, pörgős, sportkedvelő, és néha társaságban a pohár fenekére nézegető vagyok. Ha ebből egy csajra több is igaz, akkor már jól elleszünk. De amit ki nem állhatok, az a sípítozós pláza-ribanc, és az, amelyiknek az IQ-ja az életkorához közelít.
2010. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!