Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom rohadtul féltékenykedős?

Figyelt kérdés

pl. az is zavarja hogy szóba állok másokkal...

már az agyamra megy

17/L


2010. aug. 15. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ejtsd, ha kibirhatatlan, fiatal vagy még,hogy ilyet kelljen elviselned, még van módod válogatni a pasik között.
2010. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne csinálj rá okot ;) ...ha szereted...
2010. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy szereted-e annyira hogy ennek kezelésére szánsz rengeteg türelmet és időt, vagy pedig inkább továbbállsz.
2010. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

akkor mostantol ülök a szobában és nem szólok senkihez.

szeretem de már a sírba visz lassan,szúr a szívem megint:(

2010. aug. 15. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki, az ilyen nem fog megváltozni, csak egyre súlyosabb lesz. 17 éves vagy, előtted az élet, hidd el, találsz magadnak normális pasit hamarosan!
2010. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dobd ki, apám ilyen, már 30+ éve nyírja vele anyámat...
2010. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok. Az én barátom is iszonyat féltékenykedős. De nagyon sok idő után, már kezdi elfogadni a dolgokat, és bízni bennem. (elég nehezen bízik amúgyis bárkiben is). De ez tényleg évekig tartott.

Ha ezt akarod te is, úgy gondolod tényleg szeretitek egymást, akkor mindig őszintének, és türelmesnek kell lenned vele, és egyszer se lőhetsz túl a célon. És neked is elnézőnek kell lenned ilyen téren, hogy lássa: lehet így is. Bár attól is függ, hogy hány éves a barátod, és még mennyire lehet formálni, vagy ő mennyire szeret téged, hogy ilyenre hajlandó legyen egyáltalán..

2010. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hajlandó-e,am 23 éves
2010. aug. 15. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:

először is ha féltékeny, akkor van egy fajta birtokklási vágya ami nem baj, legalább tudod hogy mindezt azért csinálja h csakis magának tartson meg, mert szeret!


na erre a problémára olyan megoldás lehet hogy te magad elbeszégetsz vele csak nyugisan..elmondod az érveide, meg hogy te téyleg csak őt szereted, oka nincs rá h féltékeny legyen, meg aztán nem akarod de megbántani és dobni őt, pláne nem megcsalni..

vagy

ha van közös csajbarátnőtök úgyértem ha csaj mindkettőtökkel jóba van, akkor megbeszélhetné ő a sráccal...

te tudod h csak az övé vagy, jogtalanul féltékenykedik, és ha magátol nem látja be akkor monnd neki...

mert ez tönkreteheti a kapcsolatotokat

az én barátom is féltékeny vol, de megbeszéltem vele...kicsit mosmtár az zavar h nem fog oylan szigoruan, de ettőlfüggetlenül ugyanúgy szeretjük egymást...

14Ł ő 17F

2010. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egy légpuska mindent megold :)
2010. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!