Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a legtöbb férfi részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legtöbb férfi részéről alapelvárás a nő felé?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. 52 éves hölgy vagyok, most lett

vége egy sok éves kapcsolatomnak. Együtt éltünk, együtt terveztük a jövőt. Lényegtelen is hogy milyen egyéb problémák voltak, az eset kapcsán elgondolkoztam hibáimon. És mivel nem mondtam le arról hogy ezek után is megtaláljam életem párját, megijesztenek saját hibáim.

A legfontosabb hogy nem szeretek főzni. Sőt teher. Irodai munkarendben dolgozom, bár inkább fizikai munkát. Mire 17 óra körül hazaérek, eszem, fürdöm, csinálok ezt-azt már egyáltalán nincs kedvem főzni.

Hétvégén szombaton segítek édesanyámnak aki külön él, majd késő délután már szintén nincs kedvem a háztartási munkához. Vasárnap pedig kikapcsolódni szeretnék, otthon vagy házon kívül, az egész heti munka után. Ezt a párom nagyon nem értékelte, igaz sokáig főztem rá, nem is volt jókedvem általában. Félre ne értsetek tiszta volt a lakás, takarítás, mosás, bolt, ezek megvoltak. A maradék időmet nem akartam főzéssel tölteni.

Mit gondoltok van esélyem így normális társat találni? Vagy mondjak le róla mert nőnek születtem, és elvárás felém a főzés. Amit utálok.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2023. febr. 17. 18:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát az a szomorú, hogy a te korosztályodban lévő ffiak magyarországon sajnos erre vannak szocializálva. Nem mindegyik, de sokan. Lehet találni olyat, aki nem ilyen pl apám 60+ és ő is és az apja is világ életében főztek. Néhány éve pedig már szinte csak ő csinálja, anyám meg a takarítást. Én a 20+ korosztály vagyok, nem viselném ezt el, amit te csinálsz. Nálunk ebből nincs gond szerencsére, mi minden házimunkát megosztva csinálunk, a párom jobban is főz amúgy mint én. Nekem is többségben ez csak nyűg. Mi külföldön élünk már, remélhetőleg 1-2 éven belül az anyagi kereteink lehetővé teszik majd, hogy takarításra valakit felbéreljünk,mert mindketten többre értékeljük a közös időt, pihenést ezeknél. Szóval teljesen megértem, és nem! Eszedbe se jusson beletörődni ebben. Nem a nemi szerved fogja a fakanalat és a porszívót, nemtől függetlenül mindenki képes rá, és feladata lenne a KÖZÖS háztartás fenntartása. Érdemes lehet az ismerkedés legelején közölni ezeket és lefektetni a szabályokat, amihez tartani is kell magatokat
2023. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Ami engem illet, nem elvárás, én szeretek főzni.
2023. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Az nagy karrier tényleg. Inkább valami értelmeset összedobhatnátok akár közösen!
2023. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
11-es erre már én is gondoltam. De ha ismerkedés elején őszintén elmondom hogy utálok főzni, szerintem szóba sem állnak velem. Legalábbis az aki komoly kapcsolatot keres.
2023. febr. 17. 20:01
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy vesztesèg, ha nem áll szóba veled egy vènember, akire főzni, mosni kell...
2023. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15, vicces vagy, milyen igazad van!
2023. febr. 17. 20:44
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem elvàràs lehet rendelni is. Én sem szeretek, de egy héten 2szer szoktam valamit ami 2 napra jò a többi nap rendelek vagy hideget eszem.
2023. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 mikeXxX ***** válasza:
6%
Nekem ebből az írásból nem a főzès zavar inkább azt gondolom így abból amit írtál hogy inkább kicsit lusta vagy ami más dolgoknál viszont nagyon zavarna . 43f
2023. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de miért lusta a kérdező? Mert nincs kedve egy másik felnőtt embert kiszolgálni és ellátni? Írja, hogy dolgozik rendesen, fizikai munkát is végez, az anyjának is segít, és nem igénytelen, rendben van a környezete. Azért mert egyetlen egy nap, vasárnap már pihenni akar és nem talpalni, ezért lusta? Hát menjél te és túrd a földet még vasárnap este is, ha neked ez kell! Én viszont alig várom, hogy értelmesen, a hobbijaimnak és a pihenésnek több időt adva élhessek, és inkább fizetek valakinek aki elvégzi ezeket a munkákat. Ugyanis a háztartás nem olyan dolog, ami annyit adna az ember életéhez. Nem kell álszentnek lenni, nem nagyon van olyan ember, akinek ha azt mondanák, hogy többé nem kell ezzel foglalkoznia, az sírna, hogy jajj de így már olyan lusta vagyoook, felesleges az életem
2023. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

" De ha ismerkedés elején őszintén elmondom hogy utálok főzni, szerintem szóba sem állnak velem."


Miért kéne ezzel kezdened? Úgy adod elő, mintha ez neked kötelességed lenne, és jajj, mi lesz, ha nem akarom.

Illetve csak te jársz jól, ha nem vesztegeded az idődet olyanokra, akiknek pótmama kell.

2023. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!